Nejlevnější hliníkové pergoly se skvělými vlastnostmi

Máte na svém pozemku prostor, na kterém plánujete udělat příjemné posezení pro krásné jarní i letní dny? Je důležité se rozmyslet, jakou formu sezení si zvolíte. Můžete mít otevřené sezení, ale to můžete využívat pouze za hezkých slunečních dní.


V případě, že chcete využívat sezení skoro celoročně nebo aspoň při deštivém počasí, tak jistě zvolíte nějakou krytou formu. Na výběr máte více možností, můžete si zvolit deštníkovou variantu nebo nějakou pevnější a dlouhodobější v podobě zahradní pergoly. Pergola je dlouhodobějším řešením krytého přístřešku a je zásadní promyslet, jaká varianta Vám bude vyhovovat, protože to bude na více let součást vašeho domu.

Nejčastější materiály pro zhotovení pergol

Hliníková pergola

Jedná se o přístřešky z hliníkových profilů, které jsou díky použitému materiálu takřka nezničitelné. Hliníková pergola vám dá možnost klidného využívání. Nebudete se muset zaobírat každoročním opravováním krásného vzhledu. Hlinková pergola nevyžaduje speciální laky a oleje. Pro její údržbu vám stačí pouze obyčejná voda na otření od prachu, který se na pergole usadil.
Díky nadčasovému vzhledu se pergola hodí ke každému typu domu. Nezáleží zda máte novostavbu nebo starší typ domu. Hliníková pergola se prostě hodí všude.

Dřevěná pergola

Přírodní materiál dává dřevěné pergole jistý půvab. Dřevo však jako přírodní materiál potřebuje jistou péči, pokud se o dřevo nestaráte, tak se jeho půvab rychle ztrácí. Dřevo snadno podléhá povětrnostním vlivům, a proto se připravte na pravidelné úpravy v podobě speciálních nátěrů laky a oleji. Pravidelná úprava dřeva zajistí jeho krásný vzhled na více let, ale ubere vám značné finance a čas, který jste mohli věnovat jiným činnostem, kdybyste si vybrali přístřešek z jiného materiálu.

Kde si pořídit hliníkovou pergolu?

Rozhodli jste se pro přístřešek k všemu domu, který bude z hliníkových profilů? V tomto případě jste se rozhodli pro příjemnou variantu, která vám bude dělat nejen radost, ale bude vám i šetřit čas.

Pergoly z hliníkových profilů vyrábí společnost Alcentrum, s.r.o.. Tato rodinná společnost má s výrobky z hliníku již dlouholeté zkušenosti a je rozumnou volbou pro výrobce vaší pergoly z hliníku.
Společnost Alcentrum vyrábí nejen hliníkové pergoly, ale další řadu jiných stavebních hliníkových doplňků k vašemu domu.

Varianty hliníkových pergol

  • Varianta ECO je pro klienty, kteří si vyberou z našich rozměrových řad a případně si pergolu smontují i samy. Jedná se o nejlevnější variantu pergol z naší nabídky.
  • Varianta PROFI splňuje již větší požadavky na kvalitu provedení a tomu odpovídá také přiměřená cena. Na výběr máte také širší barevné rozpětí nátěrů.
  • Varianta DELUXE nadchne i nejnáročnější klienty, tato řada je již finančně nákladnější, ale za to nabídne svému majiteli pestré spektrum barevného i rozměrového zpracování. Kvalitní zpracování a profesionální montáž je v této řadě samozřejmostí.

Neváhejte a objednávejte u Alcentrum, s.r.o. již dnes. Jaro a léto se blíží, tak si zpříjemněte relaxační zónu u vašeho domu.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy