Hliníková pergola pro jarní posezení

Jarní paprsky už vyhlíží snad každý z nás. Zima letos vládne již dlouho a čerstvý jarní vzduch chybí všem. Už teď se ale můžeme pomalu ale jistě připravovat na úpravu zahrady a zahradního posezení.

Obáváte se ale jarních deštíků? Nenechte se zaskočit špatným počasím a zastřešte vaši terasu již nyní.

Chcete-li cenově výhodné zastřešení za nízkou cenu s mnoha výhodami, pak vsaďte na hliníkové pergoly. Společnost Alcentrum přišla na trh s cenově dostupným řešením hliníkové pergoly pro každého. Zastřešení z hliníku může být vaše již od 20 385 korun.

Levná hliníková pergola od společnosti Alcentrum

Naše společnost Alcentrum vznikla v roce 2008 jako rodinná firma. Za dobu existence firma expandovala i na zahraniční trh, kde vyrábí jednu specifickou řadu hliníkových pergol.

Hliníkové přístřešky jsou stále oblíbenější. Nemáte-li velký finanční obnos, tak nezoufejte. Zaměřili jsme se na různé požadavky zákazníků. Jeden z nich byl i přijatelná cena pro každého. Vyvinuli jsme proto řadu ECO. Hliníková pergola ECO pro příjemné jarní posezení může být vaše už za 20 385 korun.

Proč si pořídit zrovna pergolu z hliníkových profilů?

Důvodů, proč si zvolit hliníkovou pergolu ECO od naší společnosti je spoustu. Zákazníci velmi kladně v recenzích hodnotí náš prozákaznický přístup, kvalitu provedení přístřešků i práce a solidnost. Pro naše zákazníky děláme maximum a vždy se snažíme vyhovět všem individuálním požadavkům. Velkými výhodami hliníkových přístřešků ECO jsou:

  • pevná a stabilní konstrukce
  • bezúdržbovost
  • dlouhá životnost
  • nízká pořizovací cena
  • velmi snadná montáž pergoly
  • spolehlivá ocharna terasy
  • možnost využít i jako parkovací stání
  • doba dodání jsou 3 pracovní dny od objednání
  • výběr barevného provedení ze dvou barev

Pořiďte si kvalitní hliníkovou pergolu

Je nejvyšší čas k pořízení hliníkové pergoly. Zpříjemněte si nejen jaro, ale i zbytek celého roku. Hliníková pergola ECO vám může sloužit pro posezení s přáteli či rodinou, relaxaci i parkování pro auto. Sami budete překvapeni, jaké možnosti využití vám tento hliníkový přístřešek nabídne.
Kontaktujte nás nejlépe ihned, ať si jarní paprsky užijete už pod pergolou.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy