Vánoční dárek ve formě hliníkové pergoly

Lámete si hlavu s tím, co vhodného pořídit dětem, rodičům nebo sobě k Vánocům? Máte barák nebo pozemek, kde můžete trávit volný čas a chybí vám tam kryté místo k sezení?

Zvolte hliníkovou pergolu, která vás bude těšit i mimo vánoční čas. Nadělte k Vánocům poukaz na hliníkovou pergolu a vytvořte tak dar na mnoho let.

Je na vás, jaký vánoční dárek vyberete

Na výběr máte z tří modelových variant:

  • Varianta ECO: jedná se o stavebnici z hliníkových profilů, u tohoto modelu můžete vybrat z patnácti rozměrů a dvou barevných provedení.
  • Varianta PROFI: pokud hledáte kvalitu a cenově přijatelnou možnost přístřešku k domu, tak je pro vás řada PROFI pravou volbou. Tato řada se vyznačuje širokými možnostmi v podobě výběru barev a 20-ti velikostních variant.
  • Varianta DELUXE: tato varianta je určena pro klienty, kteří nehledí na cenu, ale je pro ně důležitá kvalita, kterou kupují. Dále chtějí mít volnou ruku ve volbě barev i rozměrů hliníkové pergoly dle svých představ.

Proč vánoční dárek v podobě hliníkové pergoly?

Dárkem v podobě hliníkové pergoly obradovaného rozhodně nadchnete, jelikož mu dopřejete, aby si svou pergolu mohl v klidu užívat a nemusel se o ni nadstandardně starat.

Darujete:

  • Originalitu - každý neobdarovává hliníkovou pergolou
  • Moderní prvek k domu - hliníková pergola dodá volnému místu na zahradě šmrnc
  • Relaxační zónu - pod střechou hliníkové pergoly můžete klidně relaxovat a schovat se před pálícím sluníčkem nebo nepříjemným deštěm
  • Ochranný prvek - pokud máte terasu, která je pokrytá exotickým dřevem nebo dlažbou, která po dešti klouže, tak ji hliníková pergola dopřeje kvalitní ochranu

Obdarujte toho, koho máte rádi hliníkovou pergolou a užívejte si kvalitní hliníkové zastřešení a radost, kterou jste mu učinili, s ním. Kontaktujte společnost Alcentrum, s.r.o. a objednejte zastřešení ještě dnes.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy