Nejlevnější provedení hliníkové pergoly ECO

Sháníte dokonale propracovanou, nicméně levnou variantu zastřešení pro vaši terasu? Nechce se vám pořád dokola starat o její povrch, ale chcete, aby vydržela opravdu dlouho?


Společnost ALcentrum, s.r.o. vyrábí hliníkové pergoly a přístřešky pro své klienty v několika variantách, mezi které patří i ta nejlevnější na trhu. Ano, kvalitní hliníková pergola nemusí být ta nejdražší, kterou jste našli. Může být i levná a dostupná. V naší nejlevnější produktové řadě ECO si jistě vyberete.

Hliníkové pergoly ECO

Hliníkové pergoly ECO svým zákazníkům dodáváme ve 30 běžných rozměrech. K dispozici jsou vždy na skladě, takže dokážeme zákazníkovi hliníkovou pergolu dodat do 3 dní od objednávky.

Celou konstrukci dodáme na vámi určenou adresu ve formě stavebnice. Navíc vás jistě potěší, že vám pergolu dodáme po celé České republice zdarma. Dodávku zaplatíte až při jejím doručení, nehradíte tedy žádné zálohy předem.

Výhody hliníkových pergol ECO

  • Nejlevnější hliníkové pergoly

Produktová řada ECO je významná především díky své ceně. Díky tomu patří také k nejlevnějším variantám hliníkové pergoly na českém trhu. Výchozí cena kompletní hliníkové pergoly je 16 987 Kč.

  • Bez montáže

Hliníkovou pergolu ECO vám dodáme ve formě stavebnice. Hravě ji zvládnete postavit ve dvou lidech. Vše je předem předvrtané a opatřené pryžovým těsněním. Nemusíte se tak přizpůsobovat času montérů, ale postavíte si pergolu podle svých časových možnosti. Samozřejmostí je přiložený návod na montáž a na našich stránkách můžete shlédnout video, jak probíhá montáž hliníkové pergoly.

  • Více možností využití

Velkou výhodou hliníkové pergoly je více možností jejího využití. Použít ji například můžete jako parkovací stání pro váš automobil.

  • Barevné a rozměrové provedení

Hliníkové pergoly ECO jsou vyráběny ve dvou základních barevných odstínech a to bílá a antracit hladký. Vybrat si můžete z 30 rozměrů. Jestliže by vám barevné nebo rozměrové varianty nevyhovovaly, můžete si vybrat z našich vyšších řad PROFI a DELUXE. Zde vám upravíme nejen barevný odstín pergoly, ale i její rozměr.

  • Bezúdržbová konstrukce

Hliníkový materiál je velice stálý a na naše pergoly používáme ty nejkvalitnější hliníkové slitiny, také to je důvod, že dlouho vydrží a nemusíte se o ni starat.

  • Vaše terasa bude v suchu

Ať máte terasu z jakéhokoliv materiálu, vždy jej hliníková pergola dokonale ochrání před vlivy počasí.

Chcete si objednat nejlevnější hliníkovou pergolu?

Objednejte si hliníkovou pergolu ECO a dodejte svému domovu a zahradě hezkou okrasu. Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme a pomůžeme vybrat tu nejlepší hliníkovou pergolu přímo pro vás.

 

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy