Bezkonkurenční ceny hliníkových pergol od Alcentrum s.r.o.

Hledáte kvalitní, dokonale zpracované, ale přesto levné řešení pro zastřešení vaší terasy? Navíc chcete, abyste se o ni nemuseli výrazně starat a vydržela vaší rodině několik generací? Pak jste u nás správně.

Společnost ALcentrum, s.r.o. se zaměřuje na různé varianty a možnosti použití hliníkových přístřešků.

Hliníková pergola od ALcentrum, hliníková pergola s tradicí.

Společnost ALcentrum byla založena již v roce 2008. Od této doby zásobujeme český trh kvalitními hliníkovými konstrukcemi. Ty mají všestranné využití, které můžete využít pro různá místa, jako je hlavní vchod, ochrana pro váš vůz, terasu nebo samostatně stojící sezení pro rodinu a přátele.

Protože našim klientům chceme poskytovat tu nejlepší kvalitu, používáme na výrobu hliníkových konstrukcí hliníkové slitiny té nejvyšší jakosti. Hliníková pergola má být především praktická, a proto jsme ji ošetřili povrchovou úpravou, o kterou se nebudete muset starat. Hlavní složkou povrchové úpravy je prášková vypalovaná barva KOMAXIT, její vlastnosti jsou perfektní a nezachytává se na ni téměř žádná špína.

Nejlevnější variantou hliníkových pergol jsou ty z produktové řady ECO. Dodáváme je ve 30 standardních rozměrech a bílé barvě RAL 9016 nebo odstínu antracit hladký.

Nevybrali jste si z hliníkových pergol ECO? Pak máte možnost výběru ještě z dalších dvou řad PROFI a DELUXE. Zde si budete moci vybrat další rozměry a především barevná provedení hliníkové pergoly.

S hliníkovou pergolou počítejte dopředu

Chystáte se stavět „na zelené louce“? Pak máte nejvhodnější příležitost začít plánovat také vhodné místo pro pergolu. Zajistíte si tak dostatečnou přípravu na ukotvení hliníkové pergoly k obvodové zdi vašeho domu. Díky těmto aspektům se bude hliníková pergola dokonale hodit k vašemu novému domu.

Pořiďte si hliníkovou pergolu i k vašemu domu

Jestliže jste majitelem již postaveného domu, nebude ani pro vás potíž pořídit si hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum. Pomocí hliníkové pergoly vytvoříte mezistupeň mezi vaším domem a zahradou. Získáte také prostor, kde budete moci trávit volný čas s rodinou i přáteli a to i za ne zcela příznivého počasí.

Postavte si hliníkovou pergolu svépomocí

Ušetřete i za profesionální montáž hliníkové pergoly. Na stavbu hliníkové pergoly postačí dvě osoby a hravě ji zvládnete sestavit bez větších potíží.

Zaujala Vás naše nabídka hliníkových pergol ECO?

Jestliže se chcete dozvědět více informací nebo potřebujete konkrétní nabídku, rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy. Pomůžeme vám také s výběrem ideální hliníkové pergoly pro vaši terasu. Následně k vám přijedeme a zaměříme projekt.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy