Zastřešení terasy od společnosti Alcentrum pro každého

Snad každý, kdo má u svého bytu či domu terasu, přemýšlí, jak by si prodloužil sezónu v jejím prostředí. Ideálním řešením je zastřešení hliníkovou pergolou.

Terasa je často součástí stavby.

Hliníková pergola skvěle odolává povětrnostním vlivům. Ochrání tedy Vás i Váš zahradní nábytek proti vrtochům počasí. Navíc Vám hliníková pergola přinese celou řadu výhod proti klasickému dřevěnému zastřešení terasy.

Také montáž celého hliníkového systému je snadná a rychlá. K dispozici potřebujete jednu opěrnou zeď. K této zdi se poté jednoduše připevní vaše nová hliníková pergola. Pokud vám opěrná zeď chybí, nevadí. I samostatně stojící zastřešení terasy umíme zařídit.

Chcete si užívat pobyt venku i v době, kdy jsou ostatní doma? Pořiďte si hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum.

Co je vlastně terasa?

Terasa bezprostředně sousedí s domem a je tak přechodovým místem mezi obytnými místnostmi a prostorem zahrady. Její umístnění, architektura domu a také stavební konstrukce ovlivňuje výběr vhodné varianty hliníkové pergoly.

Výhody zastřešení terasy ECO od ALcentrum

  • Terasu můžete využívat po celý rok a nemusíte se ohlížet na počasí
  • Ochrání povrch terasy i její vybavení
  • Dlouhá životnost hliníkového materiálu
  • Atypická řešení pro moderní stavby
  • Hliníkovou pergolu dodáme do pracovních 3 dnů
  • 30 rozměrů hliníkové pergoly držíme skladem
  • Zastřešení mléčným nebo čirým polykarbonátem solar control
  • Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu
  • Cena od 16 987 Kč za komplet hliníkovou pergolu

Potřebujete jiné řešení než Vám nabízíme?

I pro ty z Vás, kteří máte odlišné požadavky na hliníkovou pergolu, máme řešení v podobě hliníkových pergol z řady PROFI A DELUXE.

Máme mnohaleté zkušenosti s výrobou hliníkových přístřešků a víme, že každý zákazník má specifické požadavky, proto jsme pro ty náročnější z Vás vytvořili rozšířené produktové řady, které splní Vaše přání.

Chcete dostupnou hliníkovou pergolu?

Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy, stačí nás kontaktovat. Pomůžeme Vám s výběrem konkrétní hliníkové pergoly, přijedeme k Vám a zaměříme nákres. Zrealizujeme pro vás také finální řešení projektu. Máte také možnost si hliníkovou pergolu složit jako stavebnici, kterou vám zašleme poštou.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy