Pergola z hliníku s velmi nízkou pořizovací cenou

Ideální způsob, jak na své zahradě vytvořit prostor pro relaxaci, práci či zábavu, je nechat si zhotovit zahradní pergolu. Řeknete si ale, že zahradní pergola je drahá?

Nevěšte hlavu, společnost Alcentrum myslí na všechny zákazníky.

Hliníková pergola produktové řady ECO je dostupná opravdu každému. Její pořizovací cena začíná již na 16987.-. Sami posuďte, že jde o velmi nízké pořizovací náklady na místo, které vám dopřeje oázu klidu.

Kvalitní, levná a velmi snadno smontovaná hliníková pergola

Na pořízení levné hliníkové pergoly vám postačí opravdu pár tisíc korun. Na své zahradě však vytvoříte elegantní mezičlánek mezi domem a zahradou, který budete moci užívat za každého počasí.

Hliníková pergola ECO vám zaručí:

  • dlouhověkost
  • bezúdržbovost
  • stálost a odolnost
  • velmi nízké pořizovací náklady
  • kvalitní prostor pro mnohostranné využití
  • snadnou montáž

Montáž hliníkové pergoly ECO

Na hliníkové zastřešení ECO neposkytujeme montáž, avšak jde o velmi snadnou práci, kterou zvládne dvojice dle přiloženého návodu. Na instruktážní video montáže hliníkové pergoly se můžete podívat i na našich stránkách.
Protože si tuto hliníkovou pergolu postavíte sami, ušetříte další peníze.

Z jakého barevného provedení si můžete hliníkovou pergolu ECO vybrat?

Hliníkové zastřešení terasy ECO vyrábíme ve 2 barevných provedeních. Vybrat si můžete z bílé barvy RAL 9016 nebo atracitu hladkého.

Neobdivujte už toto léto pergolu u sousedů a objednejte si hliníkovou pergolu pro vás a vaši rodinu. Naše společnost Alcentrum vám dodá hliníkovou pergolu ECO do 3 pracovních dnů od objednání.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy