Levné zastřešení terasy díky hliníkové pergole

Došli jste k závěru, že na své terase chcete trávit více času a nechcete, aby vás jarní nebo podzimní deštík či snad prudké slunce vyhnalo z vaší terasy a příjemného prostředí zahrady? Řešení je opravdu jednoduché, zastřešte vaši terasu pomocí hliníkové pergoly.

Domníváte se, že kvalitní hliníková pergola musí být vždy nákladnou záležitostí? Společnost ALcentrum s.r.o. nabízí svým klientům mnoho variant hliníkových pergol, mezi které patří i ty levnější provedení.

Proč si vybrat hliníkové pergoly od společnosti ALcentrum?

Důvodů může být hned několik. Levné hliníkové pergoly dodáváme v provedení ECO, které jsou předefinovány ve 30 standardních rozměrech. Všechny máme skladem, díky tomu jsme schopni ji dodat během 3 dnů. Dopravu po celé republice poskytujeme zdarma. Zaplatíte až po dodání hliníkové pergoly, bez předchozích záloh.

Jaké jsou vlastnosti hliníkových pergol ECO

  • Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu

Hliníkové pergoly v provedení ECO patří k nejlevnějším na českém trhu. Základní cena kompletní hliníkové pergoly je od 16 987 Kč.

  • Jednoduchá montáž pergoly

Produktová řada ECO není poskytována s montáží, nicméně montáž hliníkové pergoly zvládnete již ve dvou lidech. Díky montáži svépomocí ušetříte za profesionální montáž, proto je cena hliníkových pergol nižší než obvykle.

  • Univerzální použití

Vaši hliníkovou pergolu nemusíte použít jen jako zastřešení terasy, ale například jako parkovací stání pro váš vůz.

  • Barevné provedení

Hliníkové pergoly dodáváme ve dvou barevných variantách a to v barvě bílá a antracit hladký. V případě, že byste chtěli jinou barevnou variantu, doporučujeme vám zvolit jinou produktovou řadu, dle vašich požadavků, PROFI nebo DELUXE.

  • Bezúdržbová konstrukce

Díky povrchové úpravě práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT je hliníková pergola velmi odolná vůči povětrnostním vlivům a její údržba je minimální.

  • Ochrana terasy

Díky zastřešení hliníkovou pergolou bude vaše terasa v suchu a vy si můžete vybrat povrch terasy z různých materiálů. Zvolit si tak můžete i choulostivý materiál, jako je dřevo. Hliníková pergola je ochrání před deštěm i sněhem.

Kde si můžete hliníkovou pergolu objednat?

Pořiďte si levnou hliníkovou pergolu a zkrášlete tak váš dům i zahradu. Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme a pomůžeme jak s výběrem, tak se samotnou realizací projektu. Garantujeme vám, že u společnosti Alcentrum neplatíte za grafický návrh a samotné zastřešení platíte až po realizaci projektu.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy