Luxusní dárek ve formě levné hliníkové pergoly

Nebude to dlouho trvat a z televize na nás budou znít koledy, které budou jistou předzvěstí, že Vánoce jsou skoro za dveřmi. Je tedy nejvyšší čas začít přemýšlet, čím obdarujeme své blízké.


Jestliže chcete pořídit něco praktického a přesto elegantního, pak pro vás máme zaručený tip. Rodinná společnost ALcentrum s.r.o. , která byla založena v roce 2008, vám připravila dárek jako lusk. Tímto dárkem je zastřešení terasy hliníkovou pergolou.

Výhody hliníkové pergoly

    • Bezúdržbovost

Pergola z hliníkových slitin je zcela bezúdržbová, tudíž se o ni nebudete muset každý rok pracně starat, natírat ji a udržovat, aby vám vydržela.

    • Dlouhá životnost

Také díky hliníkovým slitinám získávají hliníkové pergoly dlouhou životnost, protože jsou poté odolné vůči povětrnostním vlivům.

    • Universální vzhled

Hliníkové pergoly jsou moderní, ale přesto elegantní. To je důvod proč se hodí ke klasickým rodinným domům i k jejich moderním variantám.

    • Obytný prostor

Hliníková pergola vám umožní pobyt na terase i přes nepřízeň počasí.

    • Ochrana terasy

Zastřešení hliníkovou pergolou vám umožní pořídit si také terasu z choulostivého materiálu jako je exotické dřevo, které bude zastřešením ochráněno před deštěm, sněhem a další nepřízní počasí.

Provedení hliníkové pergoly ECO

Toto provedení hliníkové pergoly se vyznačuje svým ekonomickým vyhotovením. Jeho přijatelná cena je největší výhoda, která láká širokou skupinu klientů. Její provedení je však i přes nízkou cenu uhlazené a kvalitní. Vybrat si můžete z 15 různých rozměrů a barev sněhově bílá nebo antracitová.

Kde si můžete hliníkovou pergolu objednat?

Výběr je opravdu jen na vás, ale podle našich letitých zkušeností vám doporučujeme zvolit hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum. Jestliže si nejste jisti, rádi zodpovíme vaše otázky, stačí nás kontaktovat, jistě se domluvíme k vaši maximální spokojenosti.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy