Levné pergoly z hliníku od společnosti Alcentrum

Toužíte po změně vaší zahrady, ale nechcete za změnu utrácet desetitisíce? Zútulněte si místo k odpočinku na zahradě díky zahradní pergole.


Už jste pokukovali po možnosti pořídit si pergolu, ale ceny se vám zdají příliš vysoké? Pak se podívejte na možnost levné hliníkové pergoly od společnosti Alcentrum.

Hliníková pergola od společnosti Alcentrum lze objednat za nejnižší cenu na trhu, a to od 11 907,-. Jsme si vědomi, že ne každý zákazník si potrpí na luxusu, avšak si chce dopřát pohodlí a relaxaci, proto jsme vyvinuli řadu hliníkových pergol ECO, kterou si může dovolit opravdu každý.

Hliníková pergola ECO

Jakmile si objednáte pergolu z hliníku řady ECO, pak jí od nás můžete obdržet již do 3 pracovních dnů. Standardní rozměry hliníkové pergoly ECO máme skladem, takže záleží jen na vás, jaký rozměr vyberete.

Jaké rozměry hliníkové pergoly ECO jsou v nabídce?

V této řadě si můžete zvolit hliníkovou pergolu z 30 standardních rozměrů.
Budete-li mít jiné požadavky na rozměr, pak vám můžeme nabídnout hliníkovou pergolu s rozměry na vaše přání. Pak ale počítejte s navýšením ceny.

Jak se montuje hliníková pergola ECO?

Toto provedení je vyrobeno ve formě stavebnice, tudíž si jí zvládnete pomocí videonávodu postavit sami s asistencí jednoho člena z řad vaší rodiny či kamarádů. Montáž levné hliníkové pergoly je opravdu jednoduchá, nemusíte se ničeho obávat. Myslete na to, že ušetříte další peníze, které byste museli vynaložit do montáže našimi profesionály.
Na našich stránkách můžete shlédnout montáž hliníkové pergoly ještě před samotnou koupí.

Jaké další výhody nabízí levné hliníkové pergoly ECO?

Kromě nejnižší ceny na trhu můžete od hliníkové pergoly očekávat vlastnosti, které vás ohromí.

  • Velmi rychlé dodání od dodavatele
  • Snadná montáž
  • Nevyžaduje údržbu a speciální péči
  • Dlouhá životnost a stálost
  • Odolnost proti povětrnostním podmínkám
  • Ochrana choulostivé terasy

 

Udělejte radost sobě i svým blízkým a zrealizujte váš sen v podobě hliníkové pergoly.

 

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy