Hliníkové pergoly za nejnižší ceny na trhu

Závidíte sousedům možnost pobývat na zahradě i za nepříznivého počasí díky tomu, že mají zahradní pergolu? Toužíte-li po zahradní pergole, pak si splňte svůj sen! Pořiďte si hliníkový přístřešek ve formě zahradní pergoly.

Společnost Alcentrum myslí na všechny potencionální zákazníky, proto jsme přišli na trh s hliníkovou pergolou, kterou můžete pořídit za nejnižší cenu na trhu.
Hliníkové pergola již od 11 907 korun Vás nenechá chladnými.

Přednosti levné hliníkové pergoly

Máte zájem o podrobné informace k levné hliníkové pergole? Pak se podívejte, jaké výhody nabízí hliníková pergola z řady ECO:

  • Nevyžaduje pravidelnou a náročnou péči - žádné natírání či napouštění olejem
  • Nejnižší cena na trhu - již od 11 907,-
  • Rychlé dodání - do 3 pracovních dnů
  • Dlouhá životnost - vydrží i několik desetiletí
  • Snadná montáž - zvládnou jí 2 lidé dle přiloženého manuálu
  • Ochrana terasy

Jaké rozměry levné hliníkové pergoly nabízíme?

V našem sortimentu najdete 30 standardních rozměrů, které nelze nadále nijak upravovat. Jestliže zjistíte, že Vám nevyhovují dané rozměry, pak pro Vás rádi zhotovíte hliníkové pergoly na míru.

Dopřejte si místo pro svou relaxaci a odpočinek po náročném dni. Díky hliníkové pergole si budete moci užívat čerstvého vzduchu a zahrady za každého počasí.

Montáž hliníkové pergoly

O montáž hliníkové pergoly ECO se budete muset postarat sami. Dodáme Vám jí ve formě stavebnice, dodané díly jsou ale předem předvrtané a opatřené těsněním.
Na našich stránkách se podívejte na video, jak se montáž hliníkové pergoly provádí a jakmile Vám jí doručíme, pusťte se do samotné stavby. Nezapomeňte si k sobě vzít na pomoc někoho šikovného a pracovitého.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy