Nechte si zpracovat návrh hliníkové pergoly zdarma

Chcete si pořídit na svou zahradu hliníkovou pergolu, ale nevíte, kolik by právě ta vaše stála? Připravili jsme pro vás cenově dostupnou produktovou řadu, která je dostupná opravdu každému. Navíc vám vypracujeme návrh hliníkové pergoly zcela zdarma, budete tak mít ihned přehled o finální ceně.

O společnosti ALcentrum

Společnost ALcentrum s.r.o. byla založena jako rodinná firma v roce 2008. Její majitel pracoval několik let v zahraniční, kde získal nemalé zkušenosti v oblasti výroby hliníkových konstrukcí. I nadále spolupracuje s význačnou společností ze zahraničí, které vyrábí její vlastní produktovou řadu.

Cílem společnosti je především spokojený zákazník, proto je přístup k němu vždy vstřícný, výroba kvalitní. Velký důraz je také kladen na spolehlivost.

Přístup k zákazníkovi

Každému zákazníkovi se snažíme vyjít maximálně vstříc a jsme schopni mu zajistit individuální poradu. Díky tomu šetříme nejen jeho finance, ale také čas. Jsme si vědomi toho, že naše výrobky nepatří k těm nejlevnějším, a proto je pro nás spokojenost zákazníka na prvním místě.

Komu jsou určeny pergoly z hliníku ECOLINE

Snažíme se, aby naše výrobky oslovili co největší počet zákazníků. Díky třem produktovým řadám si u nás vybere opravdu každý.
Hledáte-li kvalitní, ale přesto cenově dostupnou hliníkovou pergolu doporučujeme vám zvolit naši produktovou řadu ECOLINE. Tato produktová řada ECOLINE je naší nejnovější a její největší předností je nízká cena. Je tedy dostupná, i přesto je její provedení velice uhlazené a profesionální.

Hliníkové pergoly ECOLINE dodáváme ve 30 rozměrech a dvou základních barvách (bílá a antracit hladký). Všech 30 rozměrů máme neustále skladem, díky tomu je dodáváme do 3 pracovních dnů.

K této produktové řadě nedodáváme montáž. Hliníkovou pergolu dodáváme formou stavebnice, kterou hravě složí 2 osoby. I díky tomu je cena hliníkové pergoly ECOLINE tak nízká.

Proč vybrat pergolu právě z hliníku

Hliníkové slitiny, ze kterých vyrábíme naše pergoly jsou velice odolné, stálé a mají mnoho kvalitních vlastností, jako je minimální údržba, pergolu v případě znečištění stačí omýt vodou.
Dlouhá životnost je zaručena, protože hliník nepodléhá povětrnostním vlivům. Ochrání vaši terasu, kterou můžete mít i z exotického dřeva.
Vzhled hliníkové pergoly se hodí ke každému typu domu, ať máte moderní funkcionalistickou stavbu nebo domek se sedlovou střechou. Její využití je široké, takže z hliníkové pergoly může být i přístřešek na vaše auto.

Chcete získat návrh hliníkové pergoly?

Jestliže se chcete dozvědět více informací nebo si nechat vypracovat návrh hliníkové pergoly zdarma, kontaktujte nás. Rádi pro Vás nalezneme to nejvhodnější řešení, vytvoříme projekt a dodáme vaši hliníkovou pergolu přímo k vám domů.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy