Hliníkové pergoly nebo zahradní altány z hliníku

Řešíte problém s připevněním zahradní pergoly? Rádi byste si pořídili zahradní pergolu, ale máte pasivní dům, ke kterému nelze přikotvit klasickou pergolu?

Máme pro Vás řešení, pořiďte si zahradní altán se samonosnou konstrukcí a je po problému.

Tři varianty provedení

Náš internetový obchod levne-hlinikove-pergoly.cz nabízí hliníkové pergoly a altány ve 3 variantách - s různými vlastnostmi a v různých cenových relacích od výrobce Alcentrum s.r.o..

  • Hliníkové konstrukce ECO
  • Hliníkové konstrukce PROFI
  • Hliníkové konstrukce DELUXE

ECO

Je cenově nejdostupnější varianta hliníkové pergoly, v barvách sněhově bílá a antracit černý, bez montáže. Tuto variantu můžete mít již od 11 907,-, což je nejnižší cena na trhu! Dodávány jsou ve standardních rozměrech na dobírku ve formě skládačky. Dle přiloženého návodu montáže to zvládne ve dvou lidech každý, protože všechny díly jsou předem předvrtány a opatřeny gumovými podložkami. Tyto hliníkové pergoly lze dodat do 3 dnů od objednání na dobírku.

PROFI

Jde o střední třídu jak cenově, tak kvalitativně. Tyto hliníkové pergoly či zahradní altány lze volit s montáží i bez montáže v barvě sněhově bílá a antrait hladký, za příplatek si můžete vybrat i jiný dekor ve 20 standardních rozměrech.

DELUXE

Hliníkové pergoly a hliníkové altány pro nejnáročnější zákazníky. Lze objednat ve standardních barvách i rozměrech nebo na přání zákazníka. Dodat lze i dekor a rozměr na přání.

V nabídce společnosti Alcentrum jsou mimo hliníkových pergol a altánů z hliníku i další formy zastřešení, jako například:

  • hliníkové zimní zahrady
  • hliníková garážová stání
  • zastřešení bazénů

Potřebujete poradit s výběrem toho nejvhodnějšího zastřešení pro Vaši zahradu či terasu, neváhejte a kontaktujte nás buď telefonicky na telefonním čísle 732 607 221 nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře uveřejněného na našich stránkách.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy