Hliníkové pergoly s dopravou zdarma

Hliníkové pergoly jsou již řadu let velice oblíbeným doplňkem našich zahrad a teras.
Jejich elegantní vzhled a uhlazené dílenské zpracování vytvoří u každého rodinného domu velice příjemný mezičlánek pro relaxaci, posezení s přáteli, pro grilování nebo pro hry Vašich dětí i za nepříznvého počasí. Navíc jsou bezúdržbové a díky použitým materiálům mají téměř neomezenou životnost.

Levné hliníkové pergoly od Alcentrum s.r.o.

Internetový obchod levne-hlinikove-pergoly.cz prodává hliníkové pergoly od společnosti Alcentrum z Veselí u Přelouče. Společnost Alcentrum působí na našem trhu již od roku 2008 jako rodinná firma, jejímž cílem je vždy spokojený zákazník. Proto své výrobky dodává v perfektní kvalitě za přiměřenou cenu.
Každý zákazník má na výběr ze 3 variant hliníkových pergol a navíc ještě možnost volby mezi hliníkovou pergolou s montáží či bez montáže. Toto vše ovlivňuje cenu hliníkové pergoly.

Materiál použitý na výrobu hliníkové pergoly

V našem e-shopu levne-hlinikove-pergoly.cz najdete hliníkové pergoly vyrobené z kvalitních hliníkových profilů opatřených barevným nátěrem z práškové vypalovací barvy Komaxit v základních odstínech sněhově bílá a antracit hladký, spojovací materiál je vyroben z kvalitního nerezu a zastřešení je tvořeno komůrkovým polykarbonátem s UV filtrem s úpravou Solar control (proti skleníkovému efektu pod střešní krytinou) v odstínu čirý, mléčný či barevný.
Hliníková pergola má i tu výhodu, že ji můžete využít i jako přístřešek pro auto a také je možné z ní vytvořit zimní zahradu, pokud přidáte boční a čelní zasklení.

Levná hliníková pergola

Levne-hlinikove-pergoly.cz nabízí hliníkové pergoly ECO, které jsou:

  • cenově nejdostupnější
  • ve 30 standardních rozměrech
  • ve 2 barevných odstínech sněhově bílá a černá antracit
  • dodávané jako stavebnice s dodávkou na dobírku do 3 dnů od objednání
  • montáž zvládne dle přiloženého DVD každý ve 2 lidech

Doprava hliníkové pergoly zdarma

Internetový obchod levne-hlinikove-pergoly.cz má jako bonus pro své zákazníky dopravu zdarma, pokud si zákazník objedná pergolu v ceně nad 50.000,-Kč. Pro levnější modifikace je cena za dopravu celkem přiměřená a činí zhruba 500,-Kč.

Neváhejte již, seznamte se s našimi nábízenými výrobky a objednejte pro sebe a svou rodinu tu nejvýhodnější hliníkovou zahradní pergolu.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy