Levná hliníková pergola obohatí vaši zahradu i terasu

Utvořte ze své terasy oázu klidu a pohody, a to díky zastřešení z hliníku. Naše pergola dodá vaší terase a vzhledu vaší zahrady eleganci a šmrnc.

Hliníkové konstrukce, ze kterých naše společnost Alcentrum s.r.o. vyrábí pergoly, jsou velice odolné, praktické a hodí se ke každému typu domu, ať se jedná o funkcionalistickou stavbu nebo vesnický domek se sedlovou střechou.

Naše hliníkové pergoly nemusí zastřešit pouze vaši terasu, ale také vytvoří chráněné stání pro vašeho motorového miláčka. Ten poté nebude muset snášet nepřízeň počasí a vy na oplátku nebudete muset v zimě trávit spoustu času odhrnováním sněhu z jeho kapoty. Využití hliníkových pergol je opravdu široké a záleží pouze na vaši fantazii, jak je budete chtít využít.

ECOLINE, to je levná hliníková pergola

Hlavní předností produktové řady hliníkových pergol ECOLINE je bezpochyby její nízká cena. Hliníková pergola ECOLINE od nás může být vaše již od 11 907 Kč! A věřte, že levnější hliníkovou pergolu na českém trhnu, nenajdete.

V nabídce naleznete 30 standardizovaných rozměrů, které máme skladem a jejich dodání uskutečňujeme do 3 dnů od zaslání vaší objednávky. Hliníkovou pergolu vám dodáme ve formě jednoduché stavebnice, takže její montáž hravě zvládnou 2 osoby. Hliníkové pergoly ECOLINE jsou zastřešeny mléčným nebo čirým polykarbonátem colar control a barva hliníkové konstrukce je bílá nebo antracit šedý.

Nevyhovují vám rozměry nebo barva hliníkové pergoly ECOLINE?

Jestliže jste nenašli správný rozměr nebo barvu hliníkové pergoly, můžete si vybrat z naší nabídky hliníkové pergoly na míru. Tyto hliníkové pergoly umíme přizpůsobit přáním a požadavkům našich zákazníků.

Jaké jsou výhody hliníkových pergol od společnosti Alcentrum?

    • Bezúdržbovost

Hlavní výhodou hliníkových pergol je jejich snadná údržba. Dovolíme si tvrdit, že úplná bezúdržbovost. V případě, že dojde k nějakému ušpinění, stačí použít vodu se saponátem a špínu odstranit.

    • Dlouhá životnost

Hliníkové slitiny, ze kterých je pergola vyrobena nepodléhají povětrnostním vlivům, ve srovnání s dřevěnými pergolami mnohem delší životnost.

  • Ochrana terasy

Jestliže jste doposud museli téměř každý rok natírat vaši terasu, kterou máte ze dřeva, tak si jistě oddychnete. Hliníková pergola vaši dřevěnou terasu ochrání, takže její lak vydrží mnohem déle, protože na ni nebude svítit slunce, pršet, ani sněžit.

Chcete si pořídit nejlevnější hliníkovou pergolu na trhu?

Jestliže vám rozměry i barevný odstín naší hliníkové pergoly ECOLINE vyhovují, můžete si ji objednat na našem eshopu, nebo nás kontaktujte, rádi zodpovíme vaše otázky a poradíme s výběrem té správné pergoly.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy