Vánoční dárek pro prarodiče? Hliníková pergola!

Chcete obdarovat své prarodiče něčím, co je zaručeně potěší, je elegantní, ale i praktické a rozšíří jejich dům o další prostor, kde se může scházet celá rodina pohromadě? Máme pro Vás skvělý tip na dárek.

Společnost ALcentrum s.r.o. se od roku 208 zabývá výrobou hliníkových profilů, ze kterých vyrábí hliníkové pergoly a další přístřešky. Ano hliníková pergola je neobvyklý vánoční dárek, ale jistě potěší a udělá velkou radost.

Výhody levné hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly z řady ECOLINE u nás pořídíte již od 11 907 Kč! Všechny standardní rozměry této levné hliníkové pergoly držíme skladem a dodáváme do 3 dnů od objednávky.

Bezúdržbovost

Tímto dárkem ušetříte vašim prarodičům hodně volného času, protože nebudou o svou pergolu muset nijak pečovat.

Dlouhá životnost

Povětrnostní vlivy na naše hliníkové pergoly nemají vliv.

Ochrana terasy

Máte terasu ze dřeva nebo jiného choulostivého materiálu, jistě oceníte, že vaše terasa bude díky naší hliníkové pergole v suchu.

Doba dodání

Hliníkové pergoly ECOLINE jsou k dostání do 3 dnů, ve všech 30 rozměrech a dvou barevných odstínech, bílá a antracit hladký.

Nejlevnější hliníkové pergoly na českém trhu

Hliníkové pergoly ECOLINE jsou nabízeny od 11 907 Kč a na českém trhu svou cenou nemají konkurenci.

Jednoduchá montáž

Tento typ hliníkové pergoly dodáváme jako jednoduchou stavebnici, kterou hravě zvládnou složit 2 osoby. Montáž probíhá ke stěně domu a tak svou pergolu můžete použít nejen jako zastřešení terasy, ale také jako parkovací stání pro automobil.

Kde si můžete hliníkovou pergolu objednat?

Líbí se Vám představa tohoto vánočního dárku pro prarodiče a chcete se dozvědět o hliníkových pergolách ještě více? Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme a pomůžeme jak s výběrem a zodpovíme Vaše otázky.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy