Pochlubte se hliníkovou pergolou a vyhrajte! Vyfoťte svou pergolu a vyhrajte hodnotné ceny!

Výrobní společnost Alcentrum z Veselí u Přelouče prostřednictvím svého internetového obchodu a facebooku vypisuje pro své stávající i pro případné budoucí zákazníky fotosoutěž o hodnotné ceny.

Pochlubte se fotografií své hliníkové pergoly a vyhrajte

Od 1. listopadu 2014 je vypsána soutěž o nejlepší fotografii Vaší hliníkové pergoly, vyrobenou společností Alcentrum, kterou jste si objednali například v našem internetovém obchodu levne-hlinikove-pergoly.cz a postavili na svou zahradu nebo terasu.

Pokud jste se ještě nerozhodli pořídit si hliníkovou pergolu, tak již déle neváhejte.
Novou hliníkovou pergolou jistě uděláte radost nejen sobě, ale i celé Vaší rodině a navíc se ještě stihnete zúčastnit se fotosoutěže o hodnotné ceny. Soutěž trvá až do 31.10.2015, trvá tedy celý rok.

Pravidla a podmínky fotosoutěže

Vítězem fotosoutěže se stane ten, kdo obdrží co největší počet kliknutí na „TO SE MI LÍBÍ“ u fotografie Vaší hliníkové pergoly umístěné na facebooku na stránkách Alcentum.
Pro zařazení do fotosoutěže je nutné do komentáře k Vaší fotografii napsat ještě souhlas s uveřejněním fotografie a souhlas s pravidly a podmínkami soutěže.

Vyhrát můžete tyto ceny

  • 1.místo – poukaz v hodnotě 5.000,-Kč do OC Globus
  • 2.místo – poukaz v hodnotě 3.000,- Kč do OC Globus
  • 3.místo – poukaz v hodnotě 1.000,- Kč do OC Globus

A to není vše! Jako bonus ještě zaměstnanci společnosti Alcentrum vyberou z Vašich uveřejněných fotografií na facebooku nejzábavnější fotografii pod hliníkovou pergolou, kterou odmění poukazem v hodnotě 2.000,-Kč na nákup zboží v OC Globus.

Vyhodnocení soutěže

Po skončení soutěže, tedy po 31.10.2015, proběhne vyhodnocení fotosoutěže. Výherci budou kontaktováni pracovníkem společnosti Alcentrum, který jim osobně přijede předat dárkové poukazy do místa jejich bydliště.

Vyfoťte svoji pergolu z internetového obchodu levne-hlinikove-pergoly.cz a zapojte se co nejdříve do soutěže o hodnotné ceny. Nasbírejte co nejvíce pochvalných kliknutí a vyhrajte. Je to jenom na Vás.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy