Stihněte si postavit hliníkovou pergolu před zimou!

Máte nový zahradní nábytek a řešíte jak jej uskladnit na zimu? Pokud nemáte v domě vhodný dostatečný prostor na skladování zahradního nábytku, je zde řešení. Postavte si hliníkovou zahradní pergolu.


Je bezúdržbová a díky použitým materiálům má velice dlouhou životnost. Vyřešíte nejen problém s místem pro umístění zahradního nábytku, ale ještě vytvoříte pro rodinu příjemný prostor pro relaxaci a na další sezonu budete řádně a včas připraveni.

Hliníkové pergoly za přijatelné ceny

V našem internetovém obchodu levne-hlinikove-pergoly.cz nabízíme pergoly z hliníkových profilů za skvělé ceny.

Hliníková pergola ECO

Hliníkové pergoly ECOLINE nabízíme ve 30 standardních rozměrech v barvě sněhově bílá a černá antracit. Všechny rozměry pergoly z hliníku jsou na skladě a k dodání na dobírku do 3 dnů od objednání. Montáž hliníkové zahradní pergoly není obtížná. Montuje se ke stěně domu a dle přiloženého návodu montáž ve dvou lidech zvládne každý.

Z čeho jsou hliníkové pergoly vyrobeny?

Hliníková zahradní pergola ECOLINE je vyrobena z hliníkových sloupů se čtvercovou podstavou 110x110mm o délce 2,5m. Všechny díly jsou předem předvrtané a opatřené gumovým těsněním. Na zastřešení je použit komůrkový polykarbonát solar control o síle 16mm mléčný nebo čirý. Konstrukční zatížení je na zátěž 75kg/m2.

Další typy hliníkových pergol

V případě, že Vám nevyhovují standardní rozměry hliníkových pergol ECOLINE, je možné si objednat zahradní hliníkové pergoly na míru i s montáží na webových stránkách společnosti Alcentrum cz.

  • hliníkové pergoly PROFI
  • hliníkové pergoly DELUXE

Tyto zahradní pergoly jsou vyráběny v mnoha barevných odstínech, na zastřešení je možné objednat bezpečnostní sklo a jistě uspokojí všechny i ty nejnáročnější zákazníky.

Neváhejte, seznamte se s nabídkou internetového obchodu a objednejte si pergolu dle svých přání a potřeb. Potřebujete zjistit nějaké doplňující informace? Pak nás kontaktujte co nejdříve, ať stihnete hliníkovou pergolu postavit ještě tento rok.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy