Smontujte si hliníkovou pergolu sami

Chystáte se pořídit si hliníkovou pergolu na svou zahradu nebo terasu? Nechcete utrácet zbytečně peníze navíc za montáž hliníkové pergoly, protože jste domácí kutil? Máme pro Vás řešení v podobě levné hliníkové pergoly s vlastní montáží.

Společnost Alcentrum se zabývá již několik let výrobou stavebnicových hliníkových pergol a mimo jiné nabízí i pergolu z hliníkových profilů z řady ECOLINE, kterou si hravě sestavíte sami. Cena je již od 11 907 korun za kompletní hliníkovou pergolu.

Montáž hliníkové pergoly

Montáž pergoly z hliníkových profilů ECOLINE není nijak složitá. Ve 2 lidech ji zvládne namontovat každý. Hliníková pergola se montuje ke stěně domu a lze ji užívat jako pergolu k zastřešení terasy nebo jako přístřešek pro parkovací stání. Na našich stránkách máte možnost shlédnout samotnou montáž hliníkové pergol.

Hliníkové pergoly řady ECOLINE jsou vyráběny a dodávány ve 30 rozměrech a ve dvou barevných provedeních (sněhově bílá barva RAL 9016 a černá v odstínu antracit hladký) se zastřešením z polykarbonátu solar control.
Všechny rozměry jsou skladem a k dodání do 3 dnů.

Další možnosti provedení hliníkové pergoly

Společnost Alcentrum si je vědoma, že ne vždy vyráběné rozměry hliníkové pergoly ECOLINE bude vyhovovat všem zákazníkům, proto nabízí i hliníkové pergoly vyráběné na míru ve 3 variantách:

  • Greenline – levnější varianta hliníkové pergoly na míru
  • Profiline – středně drahá varianta pergoly na míru
  • Highline – luxusní provedení pergoly z hliníkových profilů

Neváhejte a objednejte si pergolu z hliníkových profilů co nejdříve. Jaro již ťuká na dveře, tak proč si neužívat krásného počasí na zahrádce například při posezení s přáteli. Máte-li nějaké dotazy nebo si chcete hliníkovou pergolu objednat telefonicky, pak nás kontaktujte prostřednictvím našich stránek nebo volejte telefonní číslo 732 607 221.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy