Hliníkové versus dřevěné pergoly

Pátráte po rozdílech mezi hliníkovou a dřevěnou pergolou? Chystáte se na jaře pořídit si pergolu na Vaši zahradu a nemůžete se rozhodnout, které řešení pro Vás bude lepší? Má Váš soused moderní řešení pergoly, a tím je hliníková pergola? Zároveň se Vám ale líbí přírodní materiály a chtěli byste zůstat u dřeva? Pak právě pro Vás jsme porovnali hliníkové pergoly a dřevěné pergoly.
Své výhody má zajisté každá ze zmíněných pergol. Věříme, že Vám pomůžeme ve výběru pergoly.

Hliníková pergola

Stále více lidí si pořizuje pergolu z hliníkových profilů, a to nejen pro snadnou údržbu, ale i pro její vzhled. Pokud patříte mezi ty, kteří si užívají volné chvíle jinak než údržbou svého majetku, pak Vám doporučíme rozhodně pergolu z hliníku.

Výhody hliníkové pergoly

Společnost Alcentrum, která se zabývá výrobou a prodejem hliníkových pergol, přichází na trh s novou řadou hliníkové pergoly ECOLINE, která se vyznačuje především:

  • Nízkou cenou
  • Nevyžaduje pravidelnou údržbu
  • Dlouhou životností
  • Luxusním a moderním vzhledem
  • Odolností proti povětrnostním podmínkám
  • Opravdu snadnou montáží

V případě, že budete chtít ještě kvalitnější provedení hliníkové pergoly, pak se podívejte na další řady hliníkových pergol od společnosti Alcentrum.
Zaujaly Vás výše popsané výhody hliníkové pergoly? Pak nás neváhejte kontaktovat pro objednání pergoly z hliníkových profilů

Dřevěná pergola

Pergola ze dřeva je stále v oblibě. Má ji na zahradě spoustu lidí a pokud zvolíte opravdu kvalitní dřevo, pak se také vyznačuje výhodami, jako jsou:

  • Odolnost proti povětrnostním podmínkám
  • Krásným vzhledem

V případě údržby už ale musíte počítat s pravidelnou a časově náročnou údržbou. Dřevěná pergola vyžaduje pravidelnou péči, aby si udržela svůj půvab. Je potřeba jí alespoň dvakrát do roka natírat nebo napouštět olejem a mnohdy i obrousit. Počítejte tedy nejen s časem na údržbu, ale i s pravidelnou finanční částkou, kterou investujete do olejů.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy