Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Zahradní zastřešení za minimální náklady

Léto ukazuje svou nadvládu a teplé dny jsou v plném proudu. Letos nás ale počasí překvapuje i chladnými dny, kdy přijde přeháňka s bouřkou zcela nečekaně. Nebaví vás už se ohlížet na počasí, abyste se museli ze zahrady schovat před bouřkou domů?
Dopřejte sobě a rodině zahradní zastřešení v podobě hliníkové pergoly!

Hliníková pergola nemusí být statisícovou záležitostí. Záleží jen na vás, jak moc jste nároční. Pro nenáročné klienty vyrábí naše společnost Alcentrum hliníkové zastřešení v produktové řadě ECO.
Tato hliníková pergola může být vaše za velmi přijatelnou cenu, a to za 20 385 korun.

Levné hliníkové zastřešení terasy

Téměř každý se zahradou či terasou přemýšlí, jak si užít v letních dnech zahradu a prodloužit sezónu. Skvělou variantou je hliníkové zastřešení.
Ať už máte novostavbu, dům z minulých let nebo byt s terasou, hliníková pergola dodá vašemu bydlení šmrnc a získá nový obytný prostor, který můžete užívat za každého počasí. Firma Alcentrum pro vás zhotoví zastřešení za bezkonkurenční ceny.

Dřevěné nebo hliníkové zastřešení?

V porovnání s dřevěnou konstrukcí má ta hliníková spoustu výhod, které uvítáte.

  • Velmi dlouhá životnost
  • Odolnost a stálost proti povětrnostním podmínkám
  • Nevyžaduje téměř žádnou údržbu (žádné finanční náklady ani spoustu drahocenného času)
  • Možnost vybrat si barevné provedení
  • Nízké pořizovací náklady

Dřevěné pergole musíte věnovat každoročně spoustu práce, aby si zachovala co nejdéle svůj vzhled. Dřevo je přírodní materiál, a tak sice vypadá skvěle, ale životnost není rozhodně neomezená.

Montáž hliníkové pergoly je velmi snadná a pokud zvolíte provedení ECO, pak ušetříte i na profesionální montáži. Hliníkové zastřešení ECO dodáváme ve formě stavebnice s přiloženým videonávodem.

Další výhody hliníkového zastřešení terasy ECO od ALcentrum

Terasu můžete využívat po celý rok a nemusíte se ohlížet na počasí Ochrání povrch terasy i její vybavení Atypická řešení pro moderní stavby Hliníková pergola u vás doma do pracovních 3 dnů Výběr zastřešení mléčným nebo čirým polykarbonátem solar control Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu Cena od 20 385 Kč za komplet hliníkovou pergolu

Kontaktujte společnost Alcentrum a společně s odborníky vyberte to pravé řešení pro vaši terasu.