Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Veranda v provedení hliníkové pergoly ECO

3Chybí vám doma prostor, kdy byste si mohli například posedět s přáteli nebo na chalupě místo, které lze využít jako verandu?

Pak není nic jednoduššího svůj dům či chalupu zútulnit a nechat si zhotovit přístřešek nebo verandu.

Obáváte se, že takový přístřešek je obrovská finanční investice, na kterou nemáte dostatek finančních prostředků? Pak hoďte starosti za hlavu a nahlédněte na stránky naši společnosti Alcentrum. Vyrábíme zahradní přístřešky mnoha druhů, mezi které patří i pergoly či verandy.
Pomůžeme vám s rozšířením obytného prostoru a budeme brát ohled na vaše finanční možnosti!

 

 

 

 

 

 

Hliníková pergola již od 20 385 korun

Ano, čtete správně. Hliníková pergola může být vaše v základním provedení již za 20 385 korun. Jde o provedení ECO, které je pro nenáročné zákazníky, avšak splňuje základní kvalitní provedení.

Veranda v provedení hliníkové pergoly ECO je perfektním řešením rozšíření obytného prostoru za velice nízké pořizovací náklady. Má své výhody a jako například:

  • velmi nízká cena
  • snadná montáž
  • 2 možnosti barevného provedení
  • odolnost a stálost
  • velmi dlouhá životnost
  • nevyžaduje pravidelnou údržbu

Máte-li jakékoliv dotazy k této konkrétní řadě hliníkových pergol nebo se chcete dozvědět i o jiných typech, pak nás můžete kdykoliv kontaktovat na telefonním čísle 732607221 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na našich stránkách.

Z jakého materiálu se vyrábí provedení ECO?

Chcete si nechat zhotovit verandu na dlouhá léta a bojíte se nízké ceny? Můžeme vás ubezpečit, že i u hliníkové pergoly ECO dbáme na kvalitu. Jde sice o základní provedení, na materiálu ale rozhodně nešetříme.

Samotnou konstrukci tvoří kvalitní hliníkové profily z trvanlivých slitin, které jsou opatřeny práškovou barvou KOMAXIT. Veškerý spojovací materiál je z nerezu a na zasklení je použit komůrkový polykarbonát.

Pro samotnou montáž hliníkové verandy nepotřebujte být nijak zvlášť připraveni. Postačí mít zhotovené betonové patky dle našeho návodu a mít k dispozici elektrické připojení. Samotná montáž je pak již velmi snadná a rychlá.

Nová veranda dodá vašemu domu, bytu nebo chalupě šmrnc. Už se nebudete muset ohlížet na počasí a trávit volný čas na čerstvém vzduchu. To i v případě deště.

Zaujala vás hliníková pergola v provedení ECO?

Máme pro vás dobrou zprávu. Toto provedení lze též použít i jako kryté garážové stání pro váš automobil. Necháte-li si ho postavit na správném místě, pak bude mít tento přístřešek mnohostranné využití.