Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Veranda v podobě hliníkové pergoly za velmi malé náklady

Zdá se vám obytný prostor malý a máte možnost ho rozšířit například o zastřešení terasy nebo zasklení části zahrady? Pak není nic jednoduššího než si nechat zhotovit tzv. verandu.

Můžete si říkat, že na rozšíření prostoru nemáte dostatek finančních prostředků, zvolíte-li správný typ a společnost, která se výrobou přístřešků zabývá, pak vás to nemusí přijít draho. Stačí se jen poohlédnout po kvalitním výrobci. Jedním z osvědčených výrobců je společnost Alcentrum.

Zastřešení v podobě hliníkové verandy - zhotoví ji společnost Alcentrum

Naše společnost Alcentrum se specializuje na výrobu hliníkových přístřešků, se kterými jsou spokojeni stovky našich klientů a svědčí o tom i fakt, že naše výroba již expandovala i na zahraniční trh.

Nechte si vyrobit verandu a už se netrapte tím, kde budete trávit svůj volný čas s rodinou či přáteli. Hliníková pergola je tím pravým řešením. Toto zastřešení může být vaše za bezkonkurenční cenu, a to již od 20 385 korun. Sami uznejte, že je to částka přijatelná téměř pro každého.

Naši odborníci s vámi proberou všechny možnosti a poté vám navrhnou vhodné řešení hliníkové verandy, zcela zdarma vypracují grafický návrh a předběžnou kalkulaci, abyste měli přehled o předběžné objednávce. Na požádání vám poskytneme i profesionální montáž, avšak dle montážního návodu zvládne namontovat hliníkovou pergolu každý zručný muž s jedním parťákem.
Hliníková veranda může být u vás do 3 pracovních dnů od obdržení objednávky, proto na nic nečekejte a objednávejte na telefonním čísle 732 607 221.

Jaké další hliníkové přístřešky společnost vyrábí?

Od společnosti Alcentrum si nechte zhotovit nejen hliníkovou verandu, ale například i:

  • zimní zahradu
  • garážové stání
  • samostatný zahradní altán
  • jakýkoli přístřešek nad dveře

Jaké výhody očekávat od hliníkových profilů?

Těmi největšími výhodami jsou určitě velmi nízká pořizovací cena a bezúdržbovost. Vzhledem ke kvalitní povrchové úpravě není potřeba se o hliníkový přístřešek dlouze a namáhavě starat. Jistě oceníte další skvělé vlastnosti:

  • dlouhá životnost v řádech desetiletí
  • nadčasový a moderní vzhled, který bude slušet každému typu domu
  • spolehlivá ochrana terasy
  • stálost barvy a odolnost proti všem povětrnostním podmínkám
  • nehořlavost

Vyhodnotili jste, že chcete zhotovit hliníkovou verandu již od 20 385 korun? Kontaktujte nás! Společně probereme možnosti výroby a dále pak zařídíme samotnou výrobu. Potěší vás jistě i fakt, že i když jde o rozšíření obytného prostoru, nepotřebujete žádné stavební povolení.