Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Zastřešení terasy od společnosti Alcentrum pro každého

Snad každý, kdo má u svého bytu či domu terasu, přemýšlí, jak by si prodloužil sezónu v jejím prostředí. Ideálním řešením je zastřešení hliníkovou pergolou. Terasa je často součástí stavby.

Hliníková pergola skvěle odolává povětrnostním vlivům. Ochrání tedy Vás i Váš zahradní nábytek proti vrtochům počasí. Navíc Vám hliníková pergola přinese celou řadu výhod proti klasickému dřevěnému zastřešení terasy.

Také montáž celého hliníkového systému je snadná a rychlá. K dispozici potřebujete jednu opěrnou zeď. K této zdi se poté jednoduše připevní vaše nová hliníková pergola. Pokud vám opěrná zeď chybí, nevadí. I samostatně stojící zastřešení terasy umíme zařídit.

Chcete si užívat pobyt venku i v době, kdy jsou ostatní doma? Pořiďte si hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum.

Co je vlastně terasa?

Terasa bezprostředně sousedí s domem a je tak přechodovým místem mezi obytnými místnostmi a prostorem zahrady. Její umístnění, architektura domu a také stavební konstrukce ovlivňuje výběr vhodné varianty hliníkové pergoly.

Výhody zastřešení terasy ECO od ALcentrum

  • Terasu můžete využívat po celý rok a nemusíte se ohlížet na počasí
  • Ochrání povrch terasy i její vybavení
  • Dlouhá životnost hliníkového materiálu
  • Atypická řešení pro moderní stavby
  • Hliníkovou pergolu dodáme do pracovních 3 dnů
  • 30 rozměrů hliníkové pergoly držíme skladem
  • Zastřešení mléčným nebo čirým polykarbonátem solar control
  • Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu
  • Cena od 16 987 Kč za komplet hliníkovou pergolu

Potřebujete jiné řešení než Vám nabízíme?

I pro ty z Vás, kteří máte odlišné požadavky na hliníkovou pergolu, máme řešení v podobě hliníkových pergol z řady PROFI A DELUXE.

Máme mnohaleté zkušenosti s výrobou hliníkových přístřešků a víme, že každý zákazník má specifické požadavky, proto jsme pro ty náročnější z Vás vytvořili rozšířené produktové řady, které splní Vaše přání.

Chcete dostupnou hliníkovou pergolu?

Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy, stačí nás kontaktovat. Pomůžeme Vám s výběrem konkrétní hliníkové pergoly, přijedeme k Vám a zaměříme nákres. Zrealizujeme pro vás také finální řešení projektu. Máte také možnost si hliníkovou pergolu složit jako stavebnici, kterou vám zašleme poštou.