Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Pořiďte si přístřešek na auto již od 11000 Kč

Chystáte se pořídit si přístřešek na auto ještě před zimou, abyste ho měly chráněné v zimě před sněhem? Rádi byste měli už přístřešek postavený, ale bojíte se vysoké ceny, proto stále otálíte? Už nemusíte!

Pořiďte si zastřešení terasy již za 11 907 Kč

Kdo hledá levné a přitom maximálně funkční zastřešení terasy, tak je pro něj ideálním řešením hliníková pergola.
Ta může sloužit také jako přístřešek pro auto nebo zimní zahrada.

Zastřešení terasy pomocí hliníkové pergoly je velmi ekonomické. Po smontování už nevyžaduje další údržbu!

Relaxace pod pergolou

Pokud jste si pořídili rodinný domek, pak jistě i s tím cílem, že si budete moci vychutnávat volné chvilky ve svém „zahradním světě“. Ten lze vytvořit několika způsoby, dle toho, co preferujete. Zahradní posezení může být umístěno na dvorku, v okolí zahradního domku, u bazénu, v zimní zahradě a ve většině případů pod pergolou.

Postavte si sami hliníkovou pergolu

Postavit si hliníkovou pergolu nikdy nebylo jednodušší! Nyní si můžete pořídit přístřešek pro auto nebo zastřešení terasy tím nejsnazším způsobem! Stačí si objednat hliníkovou pergolu na dobírku, doma si ji postavit jako stavebnici a máte hotovo!

Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu

Letní sezóna se sice blíží ke konci, to ale není důvod, proč byste měli svůj dům připravit o takovou chloubu jako je hliníková pergola. Bojíte se, že to stojí ale moc peněz? Máme pro Vás řešení v podobě nejlevnějších hliníkových pergol na trhu.

Relaxace u bazénu

Letní období ještě není zcela u konce a ikdyby bylo, je dobré se připravit na novou sezónu. Máte-li rádi válení se u bazénu, pak vás jistě zaujme nabídka zahradních lehátek, kterou můžete najít v internetovém obchodě Dreveny-zahradni-nabytek.eu – nábytek nejen pro vaši zahradu.