Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Pořiďte si levnou hliníkovou pergolu ECOLINE

Hledáte ekonomicky výhodnou nabídku hliníkových pergol? Našli jste ideální řešení.
Levné hliníkové pergoly
od ALcentrum s.r.o. splní všechny vaše požadavky.

Přístřešek pro auto nemusí být drahý

Levné garážové stání už není pouhým snem, ale snadno uskutečnitelnou nabídkou. Parkovací stání z hliníkových profilů je moderní a ekonomické řešení problému s uschováním auta. Chcete-li před Vánoci ušetřit peníze, ale nutně potřebujete pořídit přístřešek na auto, nabídka hliníkových pergol ECOLINE je optimálním řešením situace.

Pořiďte si zastřešení terasy již za 11 907 Kč

Kdo hledá levné a přitom maximálně funkční zastřešení terasy, tak je pro něj ideálním řešením hliníková pergola.
Ta může sloužit také jako přístřešek pro auto nebo zimní zahrada.

Zastřešení terasy pomocí hliníkové pergoly je velmi ekonomické. Po smontování už nevyžaduje další údržbu!

Pořiďte si zastřešení terasy než napadne sníh

Dopřejte si pergolu na Vaši zahradu ještě dřív, než Vám terasu zasype sníh. Chcete mít terasu stále k dispozici a to i v zimním období, kdy padá sníh? Se zatřešením Vaší terasy Vám pomůžeme my. Navštivte naše stránky a vyberte si pergolu za příznivou cenu. Společnost Alcentrum nabízí novou řadu hliníkových pergol ECOLINE již od 11 907,-.

Postavte si sami hliníkovou pergolu

Postavit si hliníkovou pergolu nikdy nebylo jednodušší! Nyní si můžete pořídit přístřešek pro auto nebo zastřešení terasy tím nejsnazším způsobem! Stačí si objednat hliníkovou pergolu na dobírku, doma si ji postavit jako stavebnici a máte hotovo!

V čem je hliníková pergola lepší než ta ze dřeva

Chcete si pořídit pergolu jen stále nevíte, jaký materiál pro stavbu zvolit? Jaké jsou vlastnosti hliníkových pergol a pergol ze dřeva? Nemůžete se rozhodnout, protože pergoly z obou materiálů vypadá hezky? Někdy je potřeba ale koukat i na ostatní vlastnosti než je jen vzhled.

Relaxace u bazénu

Letní období ještě není zcela u konce a ikdyby bylo, je dobré se připravit na novou sezónu. Máte-li rádi válení se u bazénu, pak vás jistě zaujme nabídka zahradních lehátek, kterou můžete najít v internetovém obchodě Dreveny-zahradni-nabytek.eu – nábytek nejen pro vaši zahradu.

Rozšiřujeme nabídku levných hliníkových pergol o další odstín

Nedávno jsme rozšířili nabídku levných hliníkových pergol o atraktivní odstín antracit hladký. Cenově se vůbec neliší od odstínu sněhově bílá, takže je jen na vás, kterému odstínu dáte přednost. Jestliže toužíte po levné hliníkové pergole, už nejste omezeni při výběru barvy. Moderní odstín antracit hladký lehce zkombinujete s okolními prvky.

Relaxace pod pergolou

Pokud jste si pořídili rodinný domek, pak jistě i s tím cílem, že si budete moci vychutnávat volné chvilky ve svém „zahradním světě“. Ten lze vytvořit několika způsoby, dle toho, co preferujete. Zahradní posezení může být umístěno na dvorku, v okolí zahradního domku, u bazénu, v zimní zahradě a ve většině případů pod pergolou.

Pořiďte si přístřešek na auto již od 11000 Kč

Chystáte se pořídit si přístřešek na auto ještě před zimou, abyste ho měly chráněné v zimě před sněhem? Rádi byste měli už přístřešek postavený, ale bojíte se vysoké ceny, proto stále otálíte? Už nemusíte!

Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu

Letní sezóna se sice blíží ke konci, to ale není důvod, proč byste měli svůj dům připravit o takovou chloubu jako je hliníková pergola. Bojíte se, že to stojí ale moc peněz? Máme pro Vás řešení v podobě nejlevnějších hliníkových pergol na trhu.