Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Užijte si zbytek léta pod hliníkovou pergolou

Léto je již téměř na konci. Ale vzdávat se příjemného pobytu na zahradě, když zrovna není ideální počasí nemusíte.

Dovolená pod hliníkovou pergolou

Rozhodujete se, že letošní dovolenou nebo její část budete trávit doma na zahradě? I zde je možné si nádherně odpočinout a načerpat nové síly, a to bez stresu a cestování.

Hliníkové versus dřevěné pergoly

Pátráte po rozdílech mezi hliníkovou a dřevěnou pergolou? Chystáte se na jaře pořídit si pergolu na Vaši zahradu a nemůžete se rozhodnout, které řešení pro Vás bude lepší? Má Váš soused moderní řešení pergoly, a tím je hliníková pergola? Zároveň se Vám ale líbí přírodní materiály a chtěli byste zůstat u dřeva? Pak právě pro Vás jsme porovnali hliníkové pergoly a dřevěné pergoly.
Své výhody má zajisté každá ze zmíněných pergol. Věříme, že Vám pomůžeme ve výběru pergoly.

Praží Vám do oken slunce? Řešením je hliníková pergola.

Hliníková pergola je výborným řešením před nadměrným slunečním svitem a v horkých letních měsících i velkým horkem.

Zábradlí a jeho využití

Pokud stavíte nebo přemýšlíte o stavbě či rekonstrukci domu, určitě jste narazili na problematiku zábradlí. Funkční zábradlí je zapotřebí jak v interiéru stavby, tak v jeho exteriéru. Zábradlí najde uplatnění také na zahradách a venkovních prostorách, v různých altáncích, pergole a přístřešcích. I v těchto stavbách oceníte dobře provedené zábradlí a jeho nepostradatelné funkce.

Hliníková pergola jako dárek

Máte zahradu či terasu? Rádi byste pořídili dárek pro celou rodinu? Pořiďte si hliníkovou zahradní pergolu.

Když zahradní nábytek tak z umělého ratanu

Chystáte se stavět dům, nebo jste nějaký právě koupili a přemýšlíte, kam všude budete muset investovat, aby se dům stal opravu Vaším domovem se vším všudy? Investice, které vám po úvaze zůstanou na papíře jistě dokážete rozdělit na ty příjemné a ty příjemné méně. My bychom dnes chtěli napsat pár krátkých řádků o těch investicích spíše z kategorie příjemných. O investici do zahradního nábytku.

Je levnější hliníková pergola nebo dřevěná pergola?

Uvažujete o pořízení pergoly na Vaši zahradu? Pergola je nejen velice příjemným, ale i velice užitečným doplňkem každé zahrady. Je jakýmsi mezičlánkem mezi domem a zahradou.

Levné hliníkové pergoly od firmy Alcentrum

Sehnat hliníkovou pergolu za příznivou cenu je v dnešní době téměř nemožné. Rádi byste si pořídili pergolu z hliníkových profilů, ale nemáte na ni dostatek finančních prostředků? Díky společnosti Alcentrum si můžete moci pořídit hliníkovou pergolu již od 11 907 korun.

Smontujte si hliníkovou pergolu sami

Chystáte se pořídit si hliníkovou pergolu na svou zahradu nebo terasu? Nechcete utrácet zbytečně peníze navíc za montáž hliníkové pergoly, protože jste domácí kutil? Máme pro Vás řešení v podobě levné hliníkové pergoly s vlastní montáží.

Hliníkovou pergolu ECOLINE si smontujete sami

Toužíte po pergole, ale myslíte si, že na její realizaci nemáte dostatek finančních prostředků? Rádi byste si pořídili pergolu, ale chcete jí sehnat za rozumné peníze? Společnost ALcentrum má pro Vás řešení v podobě hliníkové pergoly řady ECOLINE.