Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Zvolte si barvu hliníkové pergoly!

Hliníková pergola se stala hitem posledních let. Pořizují si ji lidé nejen k novým a moderním domům, ale i ke starším rodinným domkům a chalupám.

Hliníková nebo dřevěná pergola?

Rozhodujete se pořídit si na zahradu pergolu, ale nevíte, jestli zvolit za materiál dřevo či hliník? Chcete znát výhody pergoly z hliníkových profilů a neukvapit se svým rozhodnutím?Pak právě pro Vás jsme sepsali tento článek.

Užijte si zbytek léta pod hliníkovou pergolou

Léto je již téměř na konci. Ale vzdávat se příjemného pobytu na zahradě, když zrovna není ideální počasí nemusíte.

Přejete si k Vánocům hliníkovou pergolu?

Toužíte po zastřešení terasy, ale nemáte dostatek finančních prostředků na koupi pergoly? Dopřejte si luxus v podobě hliníkové pergoly za skvělou cenu.

Dovolená pod hliníkovou pergolou

Rozhodujete se, že letošní dovolenou nebo její část budete trávit doma na zahradě? I zde je možné si nádherně odpočinout a načerpat nové síly, a to bez stresu a cestování.

Vánoční dárek pro prarodiče? Hliníková pergola!

Chcete obdarovat své prarodiče něčím, co je zaručeně potěší, je elegantní, ale i praktické a rozšíří jejich dům o další prostor, kde se může scházet celá rodina pohromadě? Máme pro Vás skvělý tip na dárek.

Praží Vám do oken slunce? Řešením je hliníková pergola.

Hliníková pergola je výborným řešením před nadměrným slunečním svitem a v horkých letních měsících i velkým horkem.

Pochlubte se hliníkovou pergolou a vyhrajte! Vyfoťte svou pergolu a vyhrajte hodnotné ceny!

Výrobní společnost Alcentrum z Veselí u Přelouče prostřednictvím svého internetového obchodu a facebooku vypisuje pro své stávající i pro případné budoucí zákazníky fotosoutěž o hodnotné ceny.

Hliníková pergola jako dárek

Máte zahradu či terasu? Rádi byste pořídili dárek pro celou rodinu? Pořiďte si hliníkovou zahradní pergolu.

Stihněte si postavit hliníkovou pergolu před zimou!

Máte nový zahradní nábytek a řešíte jak jej uskladnit na zimu? Pokud nemáte v domě vhodný dostatečný prostor na skladování zahradního nábytku, je zde řešení. Postavte si hliníkovou zahradní pergolu.

Je levnější hliníková pergola nebo dřevěná pergola?

Uvažujete o pořízení pergoly na Vaši zahradu? Pergola je nejen velice příjemným, ale i velice užitečným doplňkem každé zahrady. Je jakýmsi mezičlánkem mezi domem a zahradou.