Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Nechte si zpracovat návrh hliníkové pergoly zdarma

Chcete si pořídit na svou zahradu hliníkovou pergolu, ale nevíte, kolik by právě ta vaše stála? Připravili jsme pro vás cenově dostupnou produktovou řadu, která je dostupná opravdu každému. Navíc vám vypracujeme návrh hliníkové pergoly zcela zdarma, budete tak mít ihned přehled o finální ceně.

Hliníkové pergoly nebo zahradní altány z hliníku

Řešíte problém s připevněním zahradní pergoly? Rádi byste si pořídili zahradní pergolu, ale máte pasivní dům, ke kterému nelze přikotvit klasickou pergolu?

Hliníková nebo dřevěná pergola?

Rozhodujete se pořídit si na zahradu pergolu, ale nevíte, jestli zvolit za materiál dřevo či hliník? Chcete znát výhody pergoly z hliníkových profilů a neukvapit se svým rozhodnutím?Pak právě pro Vás jsme sepsali tento článek.

Hliníkové pergoly s dopravou zdarma

Hliníkové pergoly jsou již řadu let velice oblíbeným doplňkem našich zahrad a teras.
Jejich elegantní vzhled a uhlazené dílenské zpracování vytvoří u každého rodinného domu velice příjemný mezičlánek pro relaxaci, posezení s přáteli, pro grilování nebo pro hry Vašich dětí i za nepříznvého počasí. Navíc jsou bezúdržbové a díky použitým materiálům mají téměř neomezenou životnost.

Přejete si k Vánocům hliníkovou pergolu?

Toužíte po zastřešení terasy, ale nemáte dostatek finančních prostředků na koupi pergoly? Dopřejte si luxus v podobě hliníkové pergoly za skvělou cenu.

Levná hliníková pergola obohatí vaši zahradu i terasu

Utvořte ze své terasy oázu klidu a pohody, a to díky zastřešení z hliníku. Naše pergola dodá vaší terase a vzhledu vaší zahrady eleganci a šmrnc.

Vánoční dárek pro prarodiče? Hliníková pergola!

Chcete obdarovat své prarodiče něčím, co je zaručeně potěší, je elegantní, ale i praktické a rozšíří jejich dům o další prostor, kde se může scházet celá rodina pohromadě? Máme pro Vás skvělý tip na dárek.

Hliníková pergola již od 11 907 korun

Jaro je již za dveřmi a Vy zvažujete, zda si již pořídit na zahradu pergolu? Není to jistě jen přání, ale i zvážení, jaké to bude stát finance z rodinného rozpočtu.

Pochlubte se hliníkovou pergolou a vyhrajte! Vyfoťte svou pergolu a vyhrajte hodnotné ceny!

Výrobní společnost Alcentrum z Veselí u Přelouče prostřednictvím svého internetového obchodu a facebooku vypisuje pro své stávající i pro případné budoucí zákazníky fotosoutěž o hodnotné ceny.

Zvolte si barvu hliníkové pergoly!

Hliníková pergola se stala hitem posledních let. Pořizují si ji lidé nejen k novým a moderním domům, ale i ke starším rodinným domkům a chalupám.

Stihněte si postavit hliníkovou pergolu před zimou!

Máte nový zahradní nábytek a řešíte jak jej uskladnit na zimu? Pokud nemáte v domě vhodný dostatečný prostor na skladování zahradního nábytku, je zde řešení. Postavte si hliníkovou zahradní pergolu.