Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Choulostivé terasy může spolehlivě ochránit hliníková pergola

Pořídili jste si terasu z choulostivého materiálu a teď se obáváte, aby ji nepoškodilo aktuální počasí? Blíží se jarní plískanice, které exotické dřevo i jiný choulostivý materiál může poškodit nebo narušit jeho povrch. Abyste zabezpečili stálost materiálu vaší terasy pořiďte ji elegantní kabát v podobě hliníkové pergoly.

Levné zastřešení terasy díky hliníkové pergole

Došli jste k závěru, že na své terase chcete trávit více času a nechcete, aby vás jarní nebo podzimní deštík či snad prudké slunce vyhnalo z vaší terasy a příjemného prostředí zahrady? Řešení je opravdu jednoduché, zastřešte vaši terasu pomocí hliníkové pergoly.

Nechte si zpracovat návrh hliníkové pergoly zdarma

Chcete si pořídit na svou zahradu hliníkovou pergolu, ale nevíte, kolik by právě ta vaše stála? Připravili jsme pro vás cenově dostupnou produktovou řadu, která je dostupná opravdu každému. Navíc vám vypracujeme návrh hliníkové pergoly zcela zdarma, budete tak mít ihned přehled o finální ceně.

Novoroční předsevzetí může mít podobu hliníkové pergoly

Nevíte jaké novoroční předsevzetí si dát do roku 2016? Předsevzetí typu zhubnout nebo přestat kouřit se vám nezamlouvají?

Hliníkové pergoly nebo zahradní altány z hliníku

Řešíte problém s připevněním zahradní pergoly? Rádi byste si pořídili zahradní pergolu, ale máte pasivní dům, ke kterému nelze přikotvit klasickou pergolu?

Luxusní dárek ve formě levné hliníkové pergoly

Nebude to dlouho trvat a z televize na nás budou znít koledy, které budou jistou předzvěstí, že Vánoce jsou skoro za dveřmi. Je tedy nejvyšší čas začít přemýšlet, čím obdarujeme své blízké.

Hliníkové pergoly s dopravou zdarma

Hliníkové pergoly jsou již řadu let velice oblíbeným doplňkem našich zahrad a teras.
Jejich elegantní vzhled a uhlazené dílenské zpracování vytvoří u každého rodinného domu velice příjemný mezičlánek pro relaxaci, posezení s přáteli, pro grilování nebo pro hry Vašich dětí i za nepříznvého počasí. Navíc jsou bezúdržbové a díky použitým materiálům mají téměř neomezenou životnost.

Levné pergoly z hliníku od společnosti Alcentrum

Toužíte po změně vaší zahrady, ale nechcete za změnu utrácet desetitisíce? Zútulněte si místo k odpočinku na zahradě díky zahradní pergole.

Levná hliníková pergola obohatí vaši zahradu i terasu

Utvořte ze své terasy oázu klidu a pohody, a to díky zastřešení z hliníku. Naše pergola dodá vaší terase a vzhledu vaší zahrady eleganci a šmrnc.

Hliníkové pergoly za nejnižší ceny na trhu

Závidíte sousedům možnost pobývat na zahradě i za nepříznivého počasí díky tomu, že mají zahradní pergolu? Toužíte-li po zahradní pergole, pak si splňte svůj sen! Pořiďte si hliníkový přístřešek ve formě zahradní pergoly.

Hliníková pergola již od 11 907 korun

Jaro je již za dveřmi a Vy zvažujete, zda si již pořídit na zahradu pergolu? Není to jistě jen přání, ale i zvážení, jaké to bude stát finance z rodinného rozpočtu.