Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Kryté posezení za výhodnou cenu - hliníková pergola

Před námi je léto, které si každý chce užít plnými doušky. Připravte na jedinečné dny i vaši zahradu a nechte si zhotovit kryté posezení za skvělou pořizovací cenu.

Kryté posezení na zahradě za nízké pořizovací náklady

Už je nejvyšší čas pro začátek grilovaček a posezení na vaší zahradě. Co když ale přijde jarní přeprška? Nenechte si pokazit váš relax s dobrým jídlem a pořiďte si kryté posezení. Navíc, jestliže je vaše pergola vyrobena z hliníku, jako ty od společnosti ALcentrum, pak máte o mnoho starostí méně.

Vánoční dárek ve formě hliníkové pergoly

 

Lámete si hlavu s tím, co vhodného pořídit dětem, rodičům nebo sobě k Vánocům? Máte barák nebo pozemek, kde můžete trávit volný čas a chybí vám tam kryté místo k sezení?

Hliníkové pergoly, které si může dovolit každý

Jaro je v plném proudu a vy pokukujete po možnosti zastřešení vaší terasy. Mít možnost se schovat před nástrahy jara v podobě jarních deštíků chce snad každý z nás. Proč ale opouštět hned zahradu či terasu?

Nejlevnější provedení hliníkové pergoly ECO

Sháníte dokonale propracovanou, nicméně levnou variantu zastřešení pro vaši terasu? Nechce se vám pořád dokola starat o její povrch, ale chcete, aby vydržela opravdu dlouho?

Nejlevnější hliníkové pergoly se skvělými vlastnostmi

Máte na svém pozemku prostor, na kterém plánujete udělat příjemné posezení pro krásné jarní i letní dny? Je důležité se rozmyslet, jakou formu sezení si zvolíte. Můžete mít otevřené sezení, ale to můžete využívat pouze za hezkých slunečních dní.

Bezkonkurenční ceny hliníkových pergol od Alcentrum s.r.o.

Hledáte kvalitní, dokonale zpracované, ale přesto levné řešení pro zastřešení vaší terasy? Navíc chcete, abyste se o ni nemuseli výrazně starat a vydržela vaší rodině několik generací? Pak jste u nás správně.

Hliníková pergola pro jarní posezení

Jarní paprsky už vyhlíží snad každý z nás. Zima letos vládne již dlouho a čerstvý jarní vzduch chybí všem. Už teď se ale můžeme pomalu ale jistě připravovat na úpravu zahrady a zahradního posezení.

Zastřešení terasy od společnosti Alcentrum pro každého

Snad každý, kdo má u svého bytu či domu terasu, přemýšlí, jak by si prodloužil sezónu v jejím prostředí. Ideálním řešením je zastřešení hliníkovou pergolou.

Ježíšek donesl peníze? Investujte je do hliníkové pergoly.

Nadělil vám letos Ježíšek peníze, abyste si zvelebili své bydlení a uvažujete, co konkrétně si za ně pořídíte? my vám poradíme, zútulněte si své bydlení a peníze investujte do relaxační zóny v podobě hliníkové pergoly.

Alcentrum dodá hliníkové pergoly za skvělé ceny

Kousek venkovního místa pro trávení volného času chce mít snad každý z nás. Ať už máte dům či byt s terasou nebo lodžií, popřemýšlejte o kvalitním zastřešení. Zastřešení terasy je správnou volbou pro to, abyste mohli trávit svůj volný čas na čerstvém vzduchu za každého počasí.