Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Hliníková pergola ECO - montáž svépomocí

Rádi byste si vychutnávali volné chvíle v zahradní pergole, nemáte ale dostatek finančních prostředků na její pořízení?

Hliníkovou pergolu si může dovolit každý

Obtěžuje vás slunce, déšť, sníh nebo nepříznivé počasí na vaší terase? Chcete si dopřát pohodlí a komfort na své terase? Nechte si zhotovit kvalitní zastřešení! Skvělým řešením je naše hliníková pergola.

Zahradní zastřešení za minimální náklady

Léto ukazuje svou nadvládu a teplé dny jsou v plném proudu. Letos nás ale počasí překvapuje i chladnými dny, kdy přijde přeháňka s bouřkou zcela nečekaně. Nebaví vás už se ohlížet na počasí, abyste se museli ze zahrady schovat před bouřkou domů?

Nejnižší cenu hliníkové pergoly nabízí firma ALcentrum

Dovolujeme si vám představit nejlevnější a nejdostupnější hliníkové pergoly na českém trhu. Je jí produktová řada ECO od společnosti ALcentrum.

Kryté posezení za výhodnou cenu - hliníková pergola

Před námi je léto, které si každý chce užít plnými doušky. Připravte na jedinečné dny i vaši zahradu a nechte si zhotovit kryté posezení za skvělou pořizovací cenu.

Hliníkové zastřešení na zahradu nemusí stát svět

Vytvořte ze své terasy klidné místo vhodné pro relaxaci a odpočinek. Pořiďte si levné hliníkové zastřešení. Vaše zahrada získá nový prvek, díky kterému bude mnohem elegantnější a šmrncovní.

Kryté posezení na zahradě za nízké pořizovací náklady

Už je nejvyšší čas pro začátek grilovaček a posezení na vaší zahradě. Co když ale přijde jarní přeprška? Nenechte si pokazit váš relax s dobrým jídlem a pořiďte si kryté posezení. Navíc, jestliže je vaše pergola vyrobena z hliníku, jako ty od společnosti ALcentrum, pak máte o mnoho starostí méně.

Veranda v podobě hliníkové pergoly za velmi malé náklady

Zdá se vám obytný prostor malý a máte možnost ho rozšířit například o zastřešení terasy nebo zasklení části zahrady? Pak není nic jednoduššího než si nechat zhotovit tzv. verandu.

Hliníkové pergoly, které si může dovolit každý

Jaro je v plném proudu a vy pokukujete po možnosti zastřešení vaší terasy. Mít možnost se schovat před nástrahy jara v podobě jarních deštíků chce snad každý z nás. Proč ale opouštět hned zahradu či terasu?

Hliníkové zastřešení za nejnižší ceny na trhu s možnosti výběru

Hledáte vhodný materiál na zastřešení k vašemu rodinnému domu? Na místo, kde si budete na vaší zahradě dopřávat příjemné chvilky a odpočinek? Možností máte více, ale ta nejvhodnější je varianta z hliníkových profilů.

Nejlevnější hliníkové pergoly se skvělými vlastnostmi

Máte na svém pozemku prostor, na kterém plánujete udělat příjemné posezení pro krásné jarní i letní dny? Je důležité se rozmyslet, jakou formu sezení si zvolíte. Můžete mít otevřené sezení, ale to můžete využívat pouze za hezkých slunečních dní.