Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Novinky

Když zahradní nábytek tak z umělého ratanu

Chystáte se stavět dům, nebo jste nějaký právě koupili a přemýšlíte, kam všude budete muset investovat, aby se dům stal opravu Vaším domovem se vším všudy? Investice, které vám po úvaze zůstanou na papíře jistě dokážete rozdělit na ty příjemné a ty příjemné méně. My bychom dnes chtěli napsat pár krátkých řádků o těch investicích spíše z kategorie příjemných. O investici do zahradního nábytku.

Levné hliníkové pergoly od firmy Alcentrum

Sehnat hliníkovou pergolu za příznivou cenu je v dnešní době téměř nemožné. Rádi byste si pořídili pergolu z hliníkových profilů, ale nemáte na ni dostatek finančních prostředků? Díky společnosti Alcentrum si můžete moci pořídit hliníkovou pergolu již od 11 907 korun.

V čem je hliníková pergola lepší než ta ze dřeva

Chcete si pořídit pergolu jen stále nevíte, jaký materiál pro stavbu zvolit? Jaké jsou vlastnosti hliníkových pergol a pergol ze dřeva? Nemůžete se rozhodnout, protože pergoly z obou materiálů vypadá hezky? Někdy je potřeba ale koukat i na ostatní vlastnosti než je jen vzhled.

Hliníkovou pergolu ECOLINE si smontujete sami

Toužíte po pergole, ale myslíte si, že na její realizaci nemáte dostatek finančních prostředků? Rádi byste si pořídili pergolu, ale chcete jí sehnat za rozumné peníze? Společnost ALcentrum má pro Vás řešení v podobě hliníkové pergoly řady ECOLINE.

Rozšiřujeme nabídku levných hliníkových pergol o další odstín

Nedávno jsme rozšířili nabídku levných hliníkových pergol o atraktivní odstín antracit hladký. Cenově se vůbec neliší od odstínu sněhově bílá, takže je jen na vás, kterému odstínu dáte přednost. Jestliže toužíte po levné hliníkové pergole, už nejste omezeni při výběru barvy. Moderní odstín antracit hladký lehce zkombinujete s okolními prvky.

Pořiďte si levnou hliníkovou pergolu ECOLINE

Hledáte ekonomicky výhodnou nabídku hliníkových pergol? Našli jste ideální řešení.
Levné hliníkové pergoly
od ALcentrum s.r.o. splní všechny vaše požadavky.

Pořiďte si přístřešek na auto již od 11000 Kč

Chystáte se pořídit si přístřešek na auto ještě před zimou, abyste ho měly chráněné v zimě před sněhem? Rádi byste měli už přístřešek postavený, ale bojíte se vysoké ceny, proto stále otálíte? Už nemusíte!

Přístřešek pro auto nemusí být drahý

Levné garážové stání už není pouhým snem, ale snadno uskutečnitelnou nabídkou. Parkovací stání z hliníkových profilů je moderní a ekonomické řešení problému s uschováním auta. Chcete-li před Vánoci ušetřit peníze, ale nutně potřebujete pořídit přístřešek na auto, nabídka hliníkových pergol ECOLINE je optimálním řešením situace.

Pořiďte si zastřešení terasy již za 11 907 Kč

Kdo hledá levné a přitom maximálně funkční zastřešení terasy, tak je pro něj ideálním řešením hliníková pergola.
Ta může sloužit také jako přístřešek pro auto nebo zimní zahrada.

Zastřešení terasy pomocí hliníkové pergoly je velmi ekonomické. Po smontování už nevyžaduje další údržbu!

Pořiďte si zastřešení terasy než napadne sníh

Dopřejte si pergolu na Vaši zahradu ještě dřív, než Vám terasu zasype sníh. Chcete mít terasu stále k dispozici a to i v zimním období, kdy padá sníh? Se zatřešením Vaší terasy Vám pomůžeme my. Navštivte naše stránky a vyberte si pergolu za příznivou cenu. Společnost Alcentrum nabízí novou řadu hliníkových pergol ECOLINE již od 11 907,-.

Postavte si sami hliníkovou pergolu

Postavit si hliníkovou pergolu nikdy nebylo jednodušší! Nyní si můžete pořídit přístřešek pro auto nebo zastřešení terasy tím nejsnazším způsobem! Stačí si objednat hliníkovou pergolu na dobírku, doma si ji postavit jako stavebnici a máte hotovo!