Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Hliníková pergola na vaší zahradě

greenline01Chcete být v letních měsících chráněny před případným deštěm a zároveň mít prostor k vašemu domu navíc, ve kterém budete moci trávit svůj volný čas?

Levná varianta pro hliníkové zastřešení

2Mít zahradní posezení, které je kryté, abyste ho mohli využívat za každého počasí, je snem snad každého, kdo má terasu.

Levná pergola? Ano, hliníková pergola ECO!

Patříte mezi nenáročné uživatele, kteří se spokojí s levnou variantou hliníkové pergoly, ale přesto kvalitně provedenou prací?

Veranda v provedení hliníkové pergoly ECO

3Chybí vám doma prostor, kdy byste si mohli například posedět s přáteli nebo na chalupě místo, které lze využít jako verandu?

Prostorné a zastřešené místo na zahradě

Chcete vylepšit zahradu a nechat si zastřešit její část? Prostorné a precizně zpracované zastřešení vyrábí firma Alcentrum.

Levné hliníkové konstrukce pro zahradní přístřešky

V dnešní době je velmi trendy pořídit si do zahrady také kvalitní terasu. Pro mnoho našich zákazníků řeší finanční stránku.

Certifikovaná hliníková pergola s nízkou cenou

Ještě stále není pozdě pořídit si hliníkové zastřešení pergoly, kterou využijete zejména při grilovacích párty s rodinou a přáteli.

Hliníková pergola ECO - zastřešený prostor si může dovolit každý

Je Váš sen mít zastřešený prostor, o který se nebudete muset pravidelně starat, ale nemáte dostatek finančních prostředků pro jeho pořízení?

Samonosný altán nebo hliníková pergola za 20 385 korun

V poslední době roste obliba různých zastřešených přístřešků k domům či na terasy.

Hliníkové zastřešení pro každého - i jako vánoční dárek

Vánoce – nejkrásnější období z celého roku, se nám neúprosně blíží. Právě teď je ten správný čas uvažovat, jaký dárek pořídit pod stromeček pro celou rodinu.

Hliníkové zastřešení pro každého

Rozhodli jste si na léto pořídit zastřešení vaší terasy, ale stále přemýšlíte, jaký materiál použít? Zda dřevo, kov nebo hliník?