Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Nejnižší cena hliníkové pergoly? 20 385 korun za český výrobek

06062012125Rádi byste si pořídili na své zahradě elegantní doplněk, který dodá šmrnc celé vaší zahradě? Postavíme vám jej již od 20 385 Kč.

Hliníkové pergoly - je třeba je připravit na zimní měsíce?

highline02Nastává podzim a okolo domu je spousty práce. Stříhají se stromy, keře, upravují se záhonky, ať jsou připravené na jaro, a v neposlední řadě se musíme věnovat také pergole, kterou je potřeba připravit na zimní měsíce, aby nám další rok opět sloužila, jak má.

Hliníková pergola na vaší zahradě

greenline01Chcete být v letních měsících chráněny před případným deštěm a zároveň mít prostor k vašemu domu navíc, ve kterém budete moci trávit svůj volný čas?

Přístřešky v provedení ECO si může dovolit každý pro svou nízkou cenu

greenline03Máte v plánu ke svému domu nebo na terasu k bytu pořídit si pergolu, bojíte se ale velké finanční investice?

Levná varianta pro hliníkové zastřešení

2Mít zahradní posezení, které je kryté, abyste ho mohli využívat za každého počasí, je snem snad každého, kdo má terasu.

Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu od Alcentrum

24082012299Stále sháníte kvalitní, ale přesto levnou hliníkovou pergolu, která nezruinuje váš rodinný rozpočet? Neradi byste stále řešili její údržbu, ale na druhou stranu toužíte, aby vám vydržela věčnost? Hledat už nemusíte.

Veranda v provedení hliníkové pergoly ECO

3Chybí vám doma prostor, kdy byste si mohli například posedět s přáteli nebo na chalupě místo, které lze využít jako verandu?

Levná hliníková pergola ECO od Alcentrum

greenline02Vytvořte si své místo, kde se budete cítit dobře a můžete se schovat před prudkými letními paprsky. Zastřešte si svou terasu hliníkovou pergolou za super cenu.

Levné hliníkové konstrukce pro zahradní přístřešky

V dnešní době je velmi trendy pořídit si do zahrady také kvalitní terasu. Pro mnoho našich zákazníků řeší finanční stránku.

Zastřešení z hliníku za skvělou cenu

profiline01Toužíte už léta po nové pergole, pod kterou budete trávit příjemný čas se svou rodinou? Ale obáváte se, že na to nebudete mít našetřeno dostatek peněz?

Hliníková pergola ECO - zastřešený prostor si může dovolit každý

Je Váš sen mít zastřešený prostor, o který se nebudete muset pravidelně starat, ale nemáte dostatek finančních prostředků pro jeho pořízení?