Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Jaro volá – hliníkové pergoly ECO držíme skladem, doba dodání je 10 dní

pergola-ecoRádi byste si s přicházejícím jarem udělali radost a postavili si na zahradě novou pergolu?

Pergoly s dlouhou životností za bezkonkurenčních 20 385 korun

Měli byste rádi na své zahradě příjemné místo pro odpočinek a relaxaci? Chcete zároveň zastřešit svoji terasu a ochránit ji tak před sluncem i deštěm?

Hliníkové pergoly - je třeba je připravit na zimní měsíce?

highline02Nastává podzim a okolo domu je spousty práce. Stříhají se stromy, keře, upravují se záhonky, ať jsou připravené na jaro, a v neposlední řadě se musíme věnovat také pergole, kterou je potřeba připravit na zimní měsíce, aby nám další rok opět sloužila, jak má.

Hliníkové přístřešky s velmi nízkou pořizovací cenou

highline01Máte dům se zahradou a přemýšlíte, jak zastřešit Vaši terasu, parkovací stání nebo třeba bazén? Hledáte jednoduché elegantní řešení, které Vás nebude stát spoustu peněz?

Přístřešky v provedení ECO si může dovolit každý pro svou nízkou cenu

greenline03Máte v plánu ke svému domu nebo na terasu k bytu pořídit si pergolu, bojíte se ale velké finanční investice?

Hliníková pergola za neodolatelnou cenu

profiline02Chcete si pořídit pergolu a řešíte její pořizovací cenu? Nejprve je potřeba si uvědomit, jakou velikost by vaše pergola měla mít.

Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu od Alcentrum

24082012299Stále sháníte kvalitní, ale přesto levnou hliníkovou pergolu, která nezruinuje váš rodinný rozpočet? Neradi byste stále řešili její údržbu, ale na druhou stranu toužíte, aby vám vydržela věčnost? Hledat už nemusíte.

Pergola jako společný dárek od Ježíška

profiline03Chcete svou rodinu překvapit praktickým dárkem a udělat jim k tomu velkou radost? Pokud vlastní dům a mají okolo něho nevyužitý prostor, kde by si chtěli posedět s přáteli, rodinou tak je vhodnou volbou zahradní hlinková pergola.

Levná hliníková pergola ECO od Alcentrum

greenline02Vytvořte si své místo, kde se budete cítit dobře a můžete se schovat před prudkými letními paprsky. Zastřešte si svou terasu hliníkovou pergolou za super cenu.

Nejnižší cena hliníkové pergoly? 20 385 korun za český výrobek

06062012125Rádi byste si pořídili na své zahradě elegantní doplněk, který dodá šmrnc celé vaší zahradě? Postavíme vám jej již od 20 385 Kč.

Zastřešení z hliníku za skvělou cenu

profiline01Toužíte už léta po nové pergole, pod kterou budete trávit příjemný čas se svou rodinou? Ale obáváte se, že na to nebudete mít našetřeno dostatek peněz?