Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Praží Vám do oken slunce? Řešením je hliníková pergola.

Hliníková pergola je výborným řešením před nadměrným slunečním svitem a v horkých letních měsících i velkým horkem.
Pořízením hliníkové pergoly si vytvoříme praktický mezičlánek mezi domem a zahradou, kde můžeme relaxovat, posedět si s přáteli, nebo si zacvičit. Na své si přijdou i děti, které si mohou hrát i za deštivého počasí.

Pergola z hliníkových profilů

A proč je hliníková pergola nejlepším řešením?
Je bezúdržbová a díky použitým materiálům má vlastně neomezenou životnost.

Společnost Alcentrum, která se zabývá výrobou a montáží hliníkových pergol je na našem trhu již několik let. Nabízí hliníkové pergoly v různých cenových relacích – buď hotové nebo vyráběné na zakázku.

Levná hliníková pergola

Toužíte po hliníkové pergole, ale nechce se Vám za ní platit spoustu peněz? Pak je pro Vás skvělým řešením hliníková pergola z řady ECOLINE. Jde o nejlevnější řadu, kterou v Alcentru vyrábíme. Díky své ceně se stává hliníková pergola dostupnou opravdu pro každého.

Levné hliníkové pergoly ECOLINE jsou vyráběné ve 30 rozměrech a 2 barvách (bílá a černá), formou stavebnice dodávané na dobírku do 3 dnů od objednání.
Díly o délce 2,5m jsou vyrobeny z hliníkových slitin, natřené práškovou vypalovanou barvou Komaxit, předvrtané a opatřené gumovým těsněním, spojovací materiál z nerezu a zastřešení je z komůrkového polykarbonátu solar control v barevném provedení čirý nebo mléčný. Montují se ke stěně domu a montáž zvládnou bez problému 2 lidé dle přiloženého návodu. Hliníkovou pergolu ECOLINE můžete mít od 11 907 Kč.

Další možnosti hliníkových pergol

Pro náročnější zákazníky nabízíme i další typy pergol z hliníkových profilů, a to:

  • GREENLINE – levnější provedení
  • PROFILINE – vyšší řada – různé barevné provedení
  • HIGHLINE – luxusní varianta pro náročné

Společnost Alcentrum Vám ráda pomůže vyhledat co nejoptimálnější řešení Vaši hliníkové pergoly. Stačí nás jen kontaktovat.