Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Hliníkové pergoly s nízkou pořizovací cenou

 

Letní dny jsou v plném proudu, sice se střídají tropické teploty s nižšími teplotami, to ale není důvod, proč byste měli zůstávat doma. Chcete se vyhnout dešťovým kapkám nebo přímému slunečnímu záření?

Neukrývejte se doma a plnými doušky si užívejte zahrady! I za nepříznivého počasí relaxujte nebo grilujte s rodinou. Pomůže vám s tím hliníková pergola!

Obáváte se že na stavbu hliníkové pergoly nemáte dostatek finančních prostředků? Zahoďte starosti za hlavu a vyberte si pro realizaci pergoly naši renomovanou společnost Alcentrum.
Hliníkovou pergolu vám dodáme již od 16 987 korun.

Využití hliníkové pergoly je opravdu pestré. Obývat ji budete po celý rok. Na jaře, v létě, na podzim i v zimě. Vychutnejte si pravý odpočinek, s hliníkovou pergolou už nebudete muset jezdit ani z domova, abyste si zarelaxovali.

Zajímají vás výhody hliníkové pergoly?

Za tak nízkou pořizovací cenu se budete divit, jaké výhody vám hliníková pergola přinese!

  • Minimální požadavky na údržbu
  • Velmi vysoká odolnost a stálost
  • Dlouhá trvanlivost hliníkových profilů
  • Přijatelná pořizovací cena pro každého
  • Prostor pro uskladnění zahradního nábytku
  • Skvělé místo pro relax a odpočinek

Z jakých rozměru si budete moci levnou hliníkovou pergolu vybrat?

Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu z řady ECOLINE vám nabídneme ve 30 standardních rozměrech. V případě, že potřebujete jiný rozměr, vyrobíme pro Vás hliníkové pergoly přímo na míru. Pro více informací kontaktujte naši společnost Alcentrum s.r.o..

Jaká je dodací lhůta a montáž levné hliníkové pergoly?

V našem skladu je k dispozici všech 30 rozměrů, které nabízíme. Proto je možné obdržet levnou hliníkovou pergolu ECO do 3 pracovních dnů od objednávky.
Montáž hliníkové pergoly je velmi snadný. Ke každé hliníkové pergole z řady ECO dodáváme návod na montáž, kterou zvládne každý s pomocí jedné další osoby. Na našich stránkách je také možné shlédnout montážní video.