Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Hliníková pergola pro jarní posezení

Jarní paprsky už vyhlíží snad každý z nás. Zima letos vládne již dlouho a čerstvý jarní vzduch chybí všem. Už teď se ale můžeme pomalu ale jistě připravovat na úpravu zahrady a zahradního posezení.
Obáváte se ale jarních deštíků? Nenechte se zaskočit špatným počasím a zastřešte vaši terasu již nyní.

Chcete-li cenově výhodné zastřešení za nízkou cenu s mnoha výhodami, pak vsaďte na hliníkové pergoly. Společnost Alcentrum přišla na trh s cenově dostupným řešením hliníkové pergoly pro každého. Zastřešení z hliníku může být vaše již od 20 385 korun.

Levná hliníková pergola od společnosti Alcentrum

Naše společnost Alcentrum vznikla v roce 2008 jako rodinná firma. Za dobu existence firma expandovala i na zahraniční trh, kde vyrábí jednu specifickou řadu hliníkových pergol.

Hliníkové přístřešky jsou stále oblíbenější. Nemáte-li velký finanční obnos, tak nezoufejte. Zaměřili jsme se na různé požadavky zákazníků. Jeden z nich byl i přijatelná cena pro každého. Vyvinuli jsme proto řadu ECO. Hliníková pergola ECO pro příjemné jarní posezení může být vaše už za 20 385 korun.

Proč si pořídit zrovna pergolu z hliníkových profilů?

Důvodů, proč si zvolit hliníkovou pergolu ECO od naší společnosti je spoustu. Zákazníci velmi kladně v recenzích hodnotí náš prozákaznický přístup, kvalitu provedení přístřešků i práce a solidnost. Pro naše zákazníky děláme maximum a vždy se snažíme vyhovět všem individuálním požadavkům. Velkými výhodami hliníkových přístřešků ECO jsou:

  • pevná a stabilní konstrukce
  • bezúdržbovost
  • dlouhá životnost
  • nízká pořizovací cena
  • velmi snadná montáž pergoly
  • spolehlivá ocharna terasy
  • možnost využít i jako parkovací stání
  • doba dodání jsou 3 pracovní dny od objednání
  • výběr barevného provedení ze dvou barev

Pořiďte si kvalitní hliníkovou pergolu

Je nejvyšší čas k pořízení hliníkové pergoly. Zpříjemněte si nejen jaro, ale i zbytek celého roku. Hliníková pergola ECO vám může sloužit pro posezení s přáteli či rodinou, relaxaci i parkování pro auto. Sami budete překvapeni, jaké možnosti využití vám tento hliníkový přístřešek nabídne.
Kontaktujte nás nejlépe ihned, ať si jarní paprsky užijete už pod pergolou.