Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Hliníková pergola do 3 dnů

Myslíte si, že hliníková pergola je velmi drahá záležitost, kterou si nemůžete dovolit? Naše společnost Alcentrum pro vás zhotoví hliníkovou pergolu za bezkonkurenční cenu, a to již od 16 987 korun.

Hliníkovou pergolu můžete mít u sebe doma do 3 pracovních dnů od objednání. Chcete-li získat podrobnější informace, pak čtěte dál a kontaktujte nás.

Levná hliníková pergola s dodáním do 3 dnů

Hliníková pergola z řady ECO se vyznačuje svou nízkou cenou a rychlou dobou dodání. Standardní rozměry, které nabízíme, máme na skladě, proto si troufáme tvrdit, že do 3 pracovních dnů jí opravdu můžete obdržet.

Vlastnosti a výhody hliníkové pergoly ECO

Hliníková pergola ECO nabízí nespočet výhod, kterými jsou:

  • velmi nízká pořizovací cena
  • krátká doba dodání
  • možnost širšího použití (například jako parkovací stání)
  • bezúdržbovost
  • neomezenou životnost, odolnost a stálost
  • velmi snadná montáž

Nabízíme skvělé a velmi levné řešení pro vaši zahradu. Odpočinek, relaxaci a posezení s příteli budete už vždy plánovat v hliníkové pergole.

Provedení hliníkové pergoly ECO

Hliníková pergola ECO je dodávaná ve dvou možných barevných provedeních (sněhově bílá nebo antracit hladký) a ve 30ti standardních rozměrech. Střešní krytinu tvoří mléčný nebo čirý polykarbonát solar control.

U nás se nemusíte obávat žádných záloh ani plateb předem. Hliníkovou pergolu obdržíte na dobírku ve formě stavebnice, kterou zvládnete smontovat s pomocí jedné další osoby dle přiloženého návodu. Na montáž hliníkové pergoly ECO se můžete podívat na našich stránkách.

Pevně věříme, že už nebudete chtít hliníkovou pergolu opustit.