Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Dovolená pod hliníkovou pergolou

Rozhodujete se, že letošní dovolenou nebo její část budete trávit doma na zahradě? I zde je možné si nádherně odpočinout a načerpat nové síly, a to bez stresu a cestování.

Pro tyto příjemné chvíle odpočinku je třeba vytvořit také příjemné prostředí, nerušené nepříznivým počasím. Toho dosáhneme pořízením zahradní hliníkové pergoly.

Využití hliníkové pergoly

Zahradní hliníková pergola nás při odpočinku ochrání nejen před deštěm, ale také proti nadměrnému slunečnímu záření. Vytvoříte si meziprostor mezi domem a zahradou, pro odpočinek, posezení s přáteli i pro hry dětí.

Nabídka variant hliníkových pergol

Společnost Alcentrum z Veselí u Přelouče se již několik let zabývá výrobou hliníkových zahradních pergol. V nabídce jsou 4 varianty zahradních hliníkových pergol:

  • Ecoline – cena již od 11.907,-Kč
  • Greenline
  • Profiline
  • Highline

Typy hliníkové pergoly jsou odstupňované kvalitou a náročností provedení a od toho se odvíjí i pořizovací cena. Také způsob montáže je jedním z důvodů ovlivňující pořizovací cenu hliníkové zahradní pergoly. Lze si objednat hliníkovou zahradní pergolu bez montáže (k dodání do 3 dnů na dobírku v různých rozměrech a barvě bílé nebo černé) nebo na zakázku s montáží.
Myslíme opravdu na každého! U nás si vyberou hliníkovou pergolu všichni. Troufáme si tvrdit, že levnější hliníková pergola v této kvalitě není.

Alcentrum vyrábí hliníkové zahradní pergoly , které jsou bezúdržbové a mají dlouhou životnost díky použitým materiálům.

  • konstrukce pergoly - na konstrukci jsou používány hliníkové profily ošetřené práškovou vypalovací barvou Komaxit
  • spojovací materiál - je z nerezu
  • zastřešení - je z komůrkového polykarbonátu o síle 16mm s Uv filtrem v provedení čirém, mléčném nebo barevném. Na přání zákazníka a za příplatek je možné dodat skleněné zastřešení

Neváhejte a navštivte naše webové stránky levne-hlinikove-pergoly.cz a seznamte se s nabídkou našeho internetového obchodu, popřípadě nás kontaktujte. Jistě si vyberete ke své spokojenosti a dovolená bude podle Vašich snů.