Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Nejlevnější hliníková pergola ECO od Alcentrum s.r.o.

hlinikova pergola terasa malaToužíte si pořídit pergolu, ale bojujete se vysokou cenou? Zaručujeme vám, že vám dá křídlo i levou pergolu , která je kvalitně vyrobená z hliníkových profilů. Rádi vám nabídneme hliníkovou pergolu ECO od společnosti ALcentrum, sro.

Nejen, že ji můžete pořídit již od 20 385 Kč , ale nabízíme také univerzální, a zároveň moderní vzhled. Hliníková pergola ECO se vám bude hodit k stavům. Ať už se bude jednat o moderní pasivní dům nebo starší baráček se sedlovou střechou.

Moderní hliníková pergolu ECO zastřešujeme polykarbonát o tloušťce 16 mm, je velmi efektivní s UV ochranou. Navíc se o tom nemůžeme téměř starat, postačí jen voda a je opět čistý. Střecha pergoly nabízí ochranu, ale také prosvětlený prostor během dne.

Hliníková pergola ECO nepotřebuje používat údržbu a díky kvalitnímu provedení je odolná vůči nepříznivému počasí a může vám vydržet pro více generací. Hliníkové profily, ze kterých pergoly vyrábíme, jsou mimořádně odolné a jejich barva je stálá. Jedná se o stříkanou barvu KOMAXIT , kterou si můžete vybrat přesně podle vás z nabízených stupnic RAL, kde se nachází až 200 různých odstínů.

 

Výhody hliníkové pergoly ECO

Velkou výhodou, kterou nabízí pergola ECO a díky které je tolik oblíbená u našich klientů je její nízká cena. I přes tak nízké finanční náklady jsou kvalitní, odolné a elegantní. Doplňte svou zahradu a nový moderní design hliníkové pergoly a budete pod ochranou jak před ostrým sluncem, tak před letním deštíkem. Můžete si pergolu postavit svépomocí, rádi vám ji dovezeme ve formě stavebnice a snadno zvládneme podle instruktážního DVD.

Na výběr z různých rozměrů i odstínů

Hliníkovou pergolu ECO nabízíme ve 2 základních odstínech, bílou a antracitovou hladkou. Pokud by vám líbil jiný odstín, který by se lépe hodil k vašim plastovým oknům a dvěma, rádi vám nabídli hliníkovou pergolu PROFI nebo DELUXE, u kterých je možnost zvolit jiný barevný odstín.

Mimo hliníkové pergoly vyrábíme také zimní zahrady , garážové stání, přístřešky nad dveře, zahradní altány nebo plotové zástěny. Na rozdíl od jiných společností, nepožadujeme žádné zálohy předem a konzultace a zaměření projektu provádíme úplně zdarma. Udělejte si v tomto krásném čase radost novou hliníkovou pergolu, kterou u nás pořídíte doslova za hubičku. Kontaktujte společnost ALcentrum, sro , rádi vám zodpovíme nové dotazy.