Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Hliníkové zastřešení za nejnižší ceny na trhu s možnosti výběru

Hledáte vhodný materiál na zastřešení k vašemu rodinnému domu? Na místo, kde si budete na vaší zahradě dopřávat příjemné chvilky a odpočinek? Možností máte více, ale ta nejvhodnější je varianta z hliníkových profilů.

Možnosti hliníkových zastřešení

Hliníkové pergoly

Jejich výhodou je, že je můžete připojit přímo k vašemu domu a tak si můžete prodloužit obývací místo. Její výhodou, že nepotřebujete mnoho místa nebo větší zahradu.

Hliníkové altány

Dokáží vyplnit volné místo na vaší zahradě a dopřejí vám její využití po celý rok. Altán z hliníkových profilů doplní esteticky místo na zahradě.

Hliníkové parkovací stání

Využijte místo pro váš automobil a již se netrapte nepřízní počasí. Hliníkové parkovací stání váš automobil vždy ochrání, podobně jako garáž.

Z hliníkových profilů můžete mít i více stavebních doplňků k vašemu domu. Jedná se o moderní materiál, který umožňuje mnoho variant zpracování a povrchových úprav.
Levné hliníkové pergoly jsou ideální ke každému domu, ať již máte tradiční starší dům nebo novostavbu. Díky možnosti různých barevných úprav bude tento materiál vyhovovat opravdu každému. V tomto případě je volba jen na vás a vaší představivost s vámi jistě pracovníci výrobců rádi proberou a převedou do ideálního výrobku přímo pro vás.

Hliníkové profily nepotřebují speciální úpravy a zdlouhavé broušení nebo natírání. Povrchová úprava přímo z výroby zajistí kvalitní krytí po mnoho let a materiál netrpí opotřebením přírodními vlivy.

Původem rodinná společnost Alcentrum, s.r.o., se zaměřuje již řadu let na výrobky z hliníkových profilů. Své modely neustále inovuje, tak aby nabídla svým klientům vždy nejtrendovější výrobek. Veškeré výrobky dodávají ve třech modelových řadách, tak aby si mohl vybrat každý klient. Díky tomu si může výrobky z hliníkových profilů dopřát ten, kdo řeší cenu a chce vždy to nejlevnější, tak i ten, kdo si potrpí na excelentním zpracování a převedení svých představ do výrobku.

Nemusíte na nic čekat, stačí se spojit s pracovníky této rodinné firmy a oni s vámi rádi vyřeší doplněk k vašemu domu.