Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Hliníkové pergoly, které si může dovolit každý

Jaro je v plném proudu a vy pokukujete po možnosti zastřešení vaší terasy. Mít možnost se schovat před nástrahy jara v podobě jarních deštíků chce snad každý z nás. Proč ale opouštět hned zahradu či terasu?
Díky zastřešené terase si budete moci v klidu dopít svůj šálek čaje i v případě, že začne pršet.

Zahradní pergoly mají své využití celoročně, nejvíce však na jaře, v létě i na podzim. V zimě může zahradní pergola sloužit jako přístřešek pro uskladnění zahradního nábytku nebo jako ochrana choulostivé terasy.

Z čeho si nechat zhotovit zahradní pergolu?

V posledních letech se ustupuje od přírodního materiálu, a to dřeva. Jeden z hlavních důvodů je to, že dřevo vyžaduje pravidelnou údržbu, aby si zachovalo svůj vzhled. Do popředí se dostaly hliníkové profily.

Hliníkové pergoly a jejich výhody

Hliníkové pergoly se můžou chlubit několika vlastnostmi, které z nich dělají jedničku na trhu. Jsou jimi například:

  • velmi dlouhá životnost
  • bezúdržbovost
  • nízká pořizovací cena
  • skvělá odolnost a stálost
  • moderní a nadčasový vzhled hodící se ke každému typu domu
  • možnost výběru barvy
  • rychlá a snadná montáž

Pergoly z hliníkových profilů vyrábí a montuje naše společnost ALcentrum. Za dosavadní působení na trhu máme stovky spokojených zákazníků, kteří si hliníkové přístřešky nemohou vynachválit. Vyrábíme nejen hliníkové pergoly, ale i hliníkové zimní zahrady, zahradní altány samonosné, garážové stání a další.

Je pro vás ale překážkou v pořízení hliníkové pergoly pořizovací cena? Vyrábíme pro vás ve 30 standardních rozměrech hliníkové pergoly, u kterých může být pořizovací cena pouhých 20385 korun. Tak na nic nečekejte a kontaktujte nás.

No uznejte sami, že pořizovací cena zahradní pergoly 20 385 korun je přímo bezkonkurenční. Hliníkovou pergolu od společnosti Alcentrum si může dovolit každý.