Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Hliníková pergola ECO - montáž svépomocí

Rádi byste si vychutnávali volné chvíle v zahradní pergole, nemáte ale dostatek finančních prostředků na její pořízení? Nemáte-li opravdu náročné požadavky na realizaci zahradní pergoly, pak pro vás naše firma Alcentrum má řešení - hliníková pergola ECO.

Firma Alcentrum vyrábí, prodává a montuje hliníkové přístřešky různého provedení. Teď se ale zaměříme na nejlevnější provedení hliníkové pergoly, a to je hliníková pergola ECO. Tato pergola se pyšní opravdu nízkou pořizovací cenou, kterou si může dovolit opravdu každý.

Pokud pro Vás ale nehraje cena až tak zásadní roli a hliníková pergola ECO nesplnila vaše požadavky, pak si vyberte pergolu z hliníku dle vlastních představ. Na stránkách alcentrum.cz najdete kompletní nabídku našich produktů.

ECO - levná hliníková pergola

Velmi významnou předností hliníkové pergoly ECO je její nízká cena. Pořídit si hliníkovou pergolu ECO u nás můžete již od 20 385 korun!

Všechny standardní rozměry držíme skladem, tudíž Vám ji můžeme doručit do 3 pracovních dnů od Vaší uskutečněné objednávky.

Jaké jsou výhody levné pergoly z hliníku ECO

Hliníkové přístřešky ECO se vyznačují spoustou výhod, jako jsou například:

  • dlouhá životnost
  • bezúdržbovost
  • nízké pořizovací náklady
  • velmi snadná montáž
  • moderní vzhled

Hliníkové profily, ze kterých naše společnost vyrábí přístřešky, jsou velmi kvalitní, proto se můžete spolehnout na odolnost a dlouhou životnost, která vydrží i několik desetiletí. Profily nevyžadují opravdu žádnou náročnou údržbu, proto za roky užívání ušetříte nejen spoustu peněz, ale i času.

Jaké barevné provedení levné hliníkové pergoly ECO si můžete vybrat?

Hliníková pergola ECO je k dostání v bílé barvě a v barvě odstínu antracit. Pokud budete chtít barevné provedení například v barvě vaší fasády, pak musíte zvolit provedení PROFI nebo DELUXE.

Snadná montáž hliníkové pergoly ECO

Na tuto řadu naše firma odbornou montáž neposkytuje, ale levnou pergolu z hliníkových profilů snadno smontují 2 osoby, díky tomu ušetříte další peníze. Bojíte se, že si pergolu ECO sami nesmontujete? Podívejte se, jak samotná montáž pergoly ECO probíhá, není na tom nic složitého!