Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Garážové stání z hliníku od 17 327 korun

hliníkové parkování

Auto využíváme téměř každý den, je to náš velký pomocník. Každý den dochází k amortizaci, nejen veškeré používání auta, ale i pobyt bez jakéhokoliv zastřešení auto ztrácí na hodnotě.


Sluneční paprsky, kyselý déšť, kroupy, sníh – všechny tyto faktory mají vliv na stárnutí automobilu. Díky garážovému stání z hliníkových profilů prodloužíte životnost a krásný vzhled vašeho auta o dost let. Jde o vzdušnou garáž, která ochrání auto před vnějšími vlivy.

Alcentrum s.r.o. – hliníkové parkovací stání české výroby za skvělou cenu

Hliníkové parkovací stání pro vás vyrobí na míru česká společnost ALcentrum, s.r.o.. Specializujeme se na různé hliníkové přístřešky, včetně těch pro automobil. Pořizovací cena přístřešku v základním provedení ECO je již od 17 327 korun.

Na českém trhu se pohybujeme již od roku 2008, kdy jsme se do výroby pustili jako rodinná firma. Během let se z rodinné firmy stala stabilní společnost se stovkami spokojených zákazníků.

Dokážeme postavit přístřešek k jakékoliv stavbě. Ať jde o novostavbu nebo již postavený dům. Garážová stání z hliníku jsou nadčasové a universální, hodí se ke klasickým domům se sedlovou střechou i k moderním pasivním domům.

Jaké vlastnosti nabízí hliníkové garážové stání

    • Velmi dlouhá životnost

Hliníková parkovací stání nabízí velmidlouhou životnost. A díky vypalované barvě KOMAXIT i barevnou stálost a odolnost. Hliníková konstrukce je odolná vůči povětrnostním vlivům a vydrží po mnoho generací.

    • Nevyžaduje téměř žádnou údržbu

Konstrukce z hliníku nepotřebuje žádnou pravidelnou a náročnou údržbu. U dřevěných konstrukcí je potřeba pravidelný nátěr proti škůdcům nebo nová barva, to u hliníkové konstrukce řešit nemusíte. Pokud se vám bude zdát znečištěna, postačí saponát s vodou a je opět jako nová.

    • Cenově jsou velmi přijatelné

Parkovací stání z hliníku je výrazně cenové přijatelnější než klasická zděná garáž, u které se musí navíc vyřešit stavební povolení a pořizovat drahá garážová vrata.

    • Nabídka 3 provedení

V nabídce máte 3 různá provedení garážového stání. Můžete se rozhodnout nejen podle ceny, ale i podle kvality.

Hliníkové stání ECO je nejlevnější (od 17 327 korun), ale také velmi oblíbené u našich klientů. Můžete vybírat z barev bílá a antracit hladký. Provedení PROFI nabízí vyvážený kompromis mezi kvalitou a cenou konstrukce. Vybrat si můžete z 5 základních barev a až z 20 různých rozměrů. Nejluxusnější řadou je garážové stání DELUXE, která je vyrobena z nejkvalitnějších hliníkových slitin, proto uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších klientů.

Stačí si vybrat hliníkové garážové stání

Udělejte radost svému vozu a pořiďte si garážové stání z hliníku, které je bezúdržbové a odolné. Stačí nás kontaktovat a objednat.